Як на картинку додати текст.

Додати на картинку потрібний текст можна різними способами. Все залежить від того, яке програмне забезпечення встановлено на вашому комп'ютері і якого результату ви домагаєтеся. Для роботи може підійти як графічний, так і текст овий редактор.
Вам знадобиться
  • Графічний або текстовий редактор.
Інструкція
1
Запустіть додаток для роботи з графікою, наприклад, Adobe Photoshop, і відкрийте файл з тим зображенням, на яке хочете додати напис. Натисніть на панелі інструментів кнопку «Текст» (з літерою «Т»). Якщо ви звикли користуватися клавіатурою, гарячою клавішею для даного інструменту також є латинська буква [Т].
2
Автоматично буде створений новий шар. Встановіть курсор в тому місці, з якого почнеться введення текст а, клікнувши в робочій області лівою кнопкою миші. Введіть потрібну вам напис звичайним способом. Якщо хочете вставити фрагмент текст а, скопійований з іншого документа, натисніть клавіші Ctrl і [V].
3
Налаштуйте розмір, колір і стиль шрифту, використовуючи відповідні інструменти. Закінчивши форматування, правою кнопкою миші по шару і виберіть у кін текст ном меню команду Rasterize Type («растеризувати», тобто перетворювати в растровий формат). Об'єднайте шари.
4
Якщо у вас встановлений інший графічний редактор, краще, щоб він підтримував роботу з шарами. Вводите свій текст на новому шарі - це розширить можливості редагування написи, а в разі невдачі зіпсований шар завжди можна видалити без збитку для основного зображення.
5
Щоб додати текст на картинку в текст овом редакторі, вставте зображення в документ і помістіть його на задній план. Так, у додатку Microsoft Office Word клікніть по зображенню правою кнопкою миші і виберіть в кін текст ном меню пункт «Формат об'єкта». Відкриється нове діалогове вікно. Перейдіть в ньому на вкладку «Положення» та натисніть на мініатюру «За текст ом».
6
Застосуйте нові налаштування, натиснувши на кнопку ОК, вікно автоматично закриється. Виділіть графічний об'єкт і розмістіть його у відповідній частині документа. Встановіть курсор в потрібному місці сторінки і введіть текст. Напис виявиться над зображенням.
Графічний редактор Adobe Photoshop надає багаті можливості для творчості абсолютно всім: тим, хто вміє малювати олівцем і фарбами і тим, хто просто захоплюється красою навколишнього світу. Зокрема, будь-який, хто опанував навичками роботи в цьому чудовому редакторі, може своїми руками створити оригінальну авторську вітальну листівку. Для цього потрібно просто потрібно вміти додати текст в зображення.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop, зображення
Інструкція
1
Відкрийте зображення.
2
На панелі інструментів знайдіть букву T - це і є інструмент, який дозволяє додати текст в зображення. Вирішіть, яким буде ваш текст - горизонтальним або вертикальним. Горизонтальний текст йде зліва направо, вертикальний - зверху вниз. На панелі властивостей задайте всі необхідні параметри текст а: тип шрифту, розмір і колір букв. На клавіатурі наберіть текст . Якщо букви вийшли занадто великими або дрібними, ви можете змінити їх розмір, застосувавши до шару з написом вільну трансформацію. Натисніть на клавіші Ctrl + T. Після того, як навколо текст а з'явиться рамочка, натисніть на клавішу Shift, наведіть курсор на один з кутових вузликів і рухайте мишкою, змінюючи розмір напису.
3
На панелі властивостей зверніть увагу на другий праворуч кнопку Create warped text. Натисніть на неї. У діалоговому вікні розкрийте список Style, натиснувши на трикутник вершиною вниз. Вибирайте той тип спотворення написи, який найбільше відповідає вашому задуму. Припустимо, це буде арочний стиль arc. Ви можете змінювати радіус кривизни і ступінь спотворення по вертикалі і горизонталі, рухаючи повзунки у віконцях Bend, Horizontal Distortion і Vertical Distortion
4
Правою клавішею миші клацніть по шару з літерами і вибирайте команду Rasterize Type. Тепер ви можете застосовувати до цього шару будь-які стилі, фільтри і градієнти. Оскільки в розглянутому випадку напис додана до кулі, доцільним буде використовувати сферичне спотворення. У головному меню вибирайте Filter, потім Distort і Spherize, Amount = 100%.
5
Зливаємо два шари з написами в один Ctrl + E. Клацніть двічі по іконці, зайдіть в меню Layer Style і вибирайте опцію Drop Shadow. Виставляйте значення Distance і Size 3 пікселі, для кольору тіні вибирайте темний відтінок кольору написи. Вибирайте Inner Shadow, значення параметрів залиште за умовчанням. Ви отримали об'ємний текст .
6
Вибирайте опцію Bevel and Amboss, виставляйте значення параметрів, як на малюнку, або можете поекспериментувати самостійно. Застосуйте до шару стиль Gradient, пробуйте змінювати значення параметрів і дивіться, як змінюється зовнішній вигляд букв.
Зверніть увагу
Текстовий шар після застосування до нього повинен органічно вписуватися в загальну картину, що не дисонуючи з головним зображенням.