Як зняти апартаменти в Іспанії. Як зняти апартаменти в іспанії.

Деякі туристи, охочі відпочити в Іспанії , не хочуть зупинятися в готелях, які пропонують туристичні агентства. Вони бажають зняти апартаменти або віллу на узбережжі. Це пов'язано з тим, що такий відпочинок більш комфортний і найчастіше виходить економніше. Ви можете самостійно орендувати апартаменти в Іспанії , адже зараз це зробити не складно.
Інструкція
1
Подумайте, який курорт ви хочете відвідати. Може бути, вам більше сподобаються чисті піщані пляжі Коста-Дорада, або ж Коста-Брава з його чудовою береговою лінією і кліматом. А може бути вам до душі відпочинок на Канарських островах? Вивчіть уважно, чим відрізняються всі іспанські курорти, і, вибравши місце відпочинку, зосередьте свої пошуки саме на пропозиціях даного регіону.
2
Зупинившись на відповідних вам пропозиціях (як правило, опис апартаментів на сайті повністю збігається з реальністю, а фото відображають актуальний стан справ), можете забронювати будинок за допомогою форми зворотного зв'язку, або ж, зв'язавшись з власниками по електронній пошті ( вона повинна бути вказана в контактній інформації).
3
Можете сміливо писати по-англійськи, адже ті, хто займається туристичним бізнесом, нею володіють. З'ясуйте, як далеко знаходиться море від обраних вами апартаментів, чи є поряд розваги, ресторани, магазини і так далі. Уточнивши всі деталі і нюанси, можете бронювати місце проживання.
4
Власники можуть попросити вас внести передоплату в розмірі 30% від вартості. Остаточна оплата проводиться не пізніше, ніж за два тижні до поїздки. У разі якщо ваша поїздка відміняється, необхідно в обумовлені терміни повідомити господарів. В цьому випадку можна розраховувати на те, що сума повернеться вам назад без штрафних санкцій.
5
Після отримання оплати ви повинні отримати від власників ваучер про бронювання, який вам необхідно мати з собою при отриманні візи (якщо у вас її немає), а також при проходженні митниці. Цей документ є підтвердженням вашого проживання, він повинен бути виконаний на фірмовому бланку з печаткою.
6
Деякі власники апартаментів надають також послуги трансферу. З'ясуйте у господарів, чи можуть вони зустріти вас в аеропорту. Якщо власники згодні, оплату також потрібно справити заздалегідь, тобто ще до поїздки. Якщо ні, варто або замовити таксі заздалегідь, або орендувати машину від аеропорту.