Як зняти апартаменти в Хорватії.

Прекрасна природа, прозоре море і чисті пляжі - все це про Хорватії . Щоб про відпочинок залишилися тільки позитивні емоції, подбайте про своє комфортне перебування на курорті. Якщо ви самостійно плануєте поїздку, то крім квитків вам ще доведеться підшукати хороші апартаменти.
Інструкція
1
Щоб зняти житло в Хорватії , визначитеся, в яке місце цієї країни поїдете. Адріатичне узбережжя - найпопулярніше серед туристів. Трогір славиться своїми архітектурними пам'ятками, а Загреба вважається історичним центром країни. Або зніміть апартаменти на курорті Брела або ж на Макарской Рив'єрі.
2
Хорватія приваблює менше туристів, ніж Італія або Іспанія. Тому навіть у пік сезону знайти відповідне житло буде просто. Зніміть апартаменти, і ви отримаєте величезну перевагу на відпочинку - ви будете жити самі і при цьому мати великий простір. Але якщо хочете розміститися ближче до моря, заздалегідь забронюйте об'єкт нерухомості. Таких пропозицій небагато, і всі вони користуються постійним попитом.
3
Вивчіть цінову політику орендованого житла в Хорватії . Для відпочинку в сезон (липень, серпень) приготуйтеся платити від 23 до 50 євро за людину. Апартаменти з мінімальними зручностями обійдуться 15-30 євро за людину.
4
Знайдіть в інтернеті оголошення власників апартаментів в Хорватії . Визначтеся з розміром житла. Це може бути студія або від однієї до чотирьох спалень. Найменші варіанти мають площу 25 кв. м (розмір стандартного готельного номера) і включають кімнату, ванну і міні-кухню. Таке житло найчастіше орендують для бізнес-поїздок. Максимальний розмір апартаментів в Хорватії доходить до 150-200 кв. м.
5
Якщо знайшли сайт з хорошими пропозиціями по оренді, вивчіть можливе розміщення туристів в будинку. Його прописують таким чином: А2, А2 + 1, А2 + 2. Перша цифра позначає мінімальний, а друга - максимальна кількість осіб, які можуть проживати в даних апартаментах.
6
Дізнайтеся у орендаря розташування об'єкта нерухомості: наскільки він віддалений від моря, який рівень розвитку інфраструктури (ринок, магазини, кафе, ресторани, банкомати тощо), тип споруди (старий будинок або новобудова), яка місцевість .
7
Уточніть, які є додаткові зручності: кондиціонер, балкон або тераса, супутникове телебачення, інтернет. Також запитаєте, присвоєна Чи апартаментів зірковість.
8
Задайте питання орендарю про те, чи надається знижка при ранньому бронюванні. При позитивній відповіді обов'язково скористайтеся такою можливістю.