Як в Фотошопі зробити обличчя молодшим. Як прибрати зморшки і почистити особа в фотошопі.

За допомогою Adobe Photoshop можна повернути молодість хоча б на фотографії. Використовуючи потужні інструменти цього графічного редактора, зніміть покрив, який час накинувся на чиєсь особа .
Інструкція
1
Відкрийте фотографію. Всі зміни потрібно вносити на новому шарі, щоб не зіпсувати основне зображення. Використовуйте клавіші Ctrl + J або команду Layer via copy з меню Layer («Шар»).
2
Оберіть Healing Brush Tool («Лікує кисть») з групи інструментів G. Налаштуйте кисть: встановіть невеликий діаметр і жорсткість = 0. Затисніть Alt і клацніть лівою клавішею по ділянці зображення з відносно гладким ділянкою шкіри. Цей фрагмент програма буде вважати еталоном.
3
Наведіть курсор на проблемну ділянку по сусідству і клацніть мишкою - погана шкіра замінитися еталонної. Обробіть таким чином зморшки і розширені пори там, де освітленість особи збігається з освітленістю еталонного ділянці. Потім візьміть новий зразок Alt + ЛФМ і замініть проблемну шкіру на наступному ділянці. Скасувати дію можна поєднанням Alt + Ctrl + Z.
4
Скопіюйте зображення на новий шар. В меню Filter («Фільтр») виберіть команду Gaussian Blur («Розумієте по Гауса»). Підберіть діаметр, при якому зморшки будуть непомітні, і запам'ятайте це значення. Натискати ОК не треба.
5
У групі Other («Інші») виберіть High Pass («Колірний контраст»). Значення радіуса встановіть, яке ви запам'ятали в попередньому кроці. Потім застосуєте до зображення розмиття по Гауса з радіусом, рівним 1/3 від значення, яке запам'ятали. Поставте режим накладення Lighten («Освітлення») і непрозорість приблизно 40%.
6
При затиснутою клавіші Alt натисніть на панелі шарів Add layer mask - на шар належиться інвертована маска. Білої м'якою кистю зафарбуйте шкіру на зображенні, не чіпаючи чітких контурів - губи, ніс, очі. Цей крок потрібен, щоб приховати проблеми шкіри і, в той же час, не зробити її «пластикової».
7
Одним з ознакою старіння є нависання верхніх повік на очі через в'ялості шкіри. Цей дефект можна прибрати за допомогою опції Liquify («Пластика») з меню Filter. Захистіть райдужну оболонку маскою, використовуючи інструмент Freeze Mask Tool («Заморожуюча маска»). Виберіть Push Left Tool («Зсув пікселів») і рухом курсора проти годинникової стрілки підійміть верхні повіки на зображенні.
8
розмістіть цей шар. Можна постаратися зробити густіше волосся моделі. На панелі інструментів виберіть Clon Stamp Tool («Штамп»). Він працює майже так само, як «Лікує кисть». При затиснутою клавіші Alt візьміть зразок з ділянки, де шевелюра виглядає густою і доглянутою. Наведіть курсор на проблемне місце і проведіть мишкою у напрямку росту волосся. Малюнок зміниться на еталонний.