Як в Фотошопі прибрати задній план. Як зробити задній план білим в фотошопі.

При створенні колажів часто виникає необхідність замінити задній план зображення або перемістити основний елемент на новий фон. Adobe Photoshop пропонує для цієї операції кілька способів.
Інструкція
1
Якщо головний фрагмент дуже складної форми, може бути простіше виділити фон навколо нього. Натисніть Q, щоб перейти в режим редагування швидкої маски, або використовуйте цю опцію на панелі інструментів. Жорсткої пензлем чорного кольору зафарбуйте фон, який збираєтеся видалити. Ви побачите, що зображення покривається прозорою плівкою червоного кольору - захисною маскою.
2
Якщо ви випадково зачепили основний фрагмент, поставте кольором переднього план а білий і проведіть кистю по ділянці, з якого потрібно зняти маску. Коли фон буде зафарбований, натисніть ще раз Q, щоб повернутися в нормальний режим. Ви переконаєтеся, що навколо головного елемента з'явилося виділення.
3
Є інший спосіб. Позначте на панелі інструментів Magnetic Lasso Too («Магнітне ласо»). Клацніть мишкою в будь-якій точці на контурі об'єкта і ведіть курсор по абрису. Якщо елемент за кольором зливається з фоном, в складних місцях клацайте по об'єкту, щоб інструмент відрізняв відтінки. Можна збільшити значення Frequency («Частота») - частоти розстановки вузликів, щоб точніше визначити форму об'єкта. Щоб скасувати помилковий крок, натисніть Backspace.
4
Можна використовувати інший інструмент з групи «Лассо» - Lasso Tool. Точність виділення буде залежати тільки від вас - у цього інструменту немає складних налаштувань. Затисніть ліву кнопку миші і обведіть об'єкт.
5
Інструмент Pen («Перо») непростий в використанні, але з його допомогою можна робити дуже точну обведення. Клацніть мишкою в будь-якій точці на кордоні між об'єктом і фоном і обведіть основний фрагмент ламаною лінією з коротких відрізків.
6
Потім виберіть на панелі інструментів Direct Selection Tool («Управління виділенням») і клацніть по обводке. Підчепите мишкою контрольний вузлик і, переміщаючи його, змініть контур виділення. Знову активуйте «Перо» і клацніть правою клавішею по контуру обведення. Виберіть команду Make Selection («Створити виділення»).
7
Після того як ви виділили об'єкт будь-яким з цих інструментів, інвертуйте виділення Ctrl + Shift + I і натисніть Delete або Backspace, щоб видалити фон.