Як включити джойстик в грі. Як включити гру форд драйф на Джостик.

Світ ігор сьогодні практично безмежний. Хтось віддає перевагу розкладати пасьянси, хтось логічно поміркувати над всілякими «бродилками», а хтось захоплюється «стрілялками», футболом і т.д. Однак якщо для того щоб розкласти пасьянс, досить клавіатури, то ось для більш складних ігор найчастіше необхідно використовувати спеціальні ігрові джойстики , які роблять управління найбільш легким.
Інструкція
1
Встановіть гру, переконайтеся в тому, що вона передбачає підключення джойстика. Зазвичай в іграх він відзначається як маніпулятор. Для цього необхідно запустити гру, увійти в налаштування, вибрати меню «Налаштування управління» і переглянути інформацію.
2
Вийдіть з гри. Розпакуйте придбаний джойстик. Огляньте комплект. Як правило, разом з маніпулятором йде спеціальний диск з драйверами для нього.
3
Встановіть драйвери для джойстика на комп'ютер. Для цього вставте диск, який був в комплекті з маніпулятором, і виконуйте необхідні там дії, натискаючи послідовно на необхідні кнопки.
4
Дочекайтеся повної установки драйверів. Вийміть диск з CD-рома. Підключіть маніпулятор до комп'ютера і дочекайтеся, поки система визначить його. При цьому слід знати, що при приєднанні маніпулятора за допомогою звичайного USB-порту пристрій автоматично буде додано до переліку ігрових пристроїв системи відразу ж після вчинення підключення.
5
Зайдіть в «Панель управління». Виберіть пункт «Ігрові пристрої» та натисніть послідовно кнопки «Властивості» - «Перевірка». Джойстик повинен подати певний сигнал або завібрував, якщо він справний.
6
Запустіть гру. Увійдіть в пункт меню «Налаштування». Перейдіть в «Налаштування управління». Поставте галочку в рядку «Маніпулятор», якщо вона не стоїть, або виберіть відповідний пункт меню (залежно від гри).
7
Перейдіть до налаштування кнопок, вказавши необхідні в залежності від запитів гри і вашої зручності. Натисніть Ок або «Зберегти». Перейдіть до грі і перевірте правильність роботи ігрового пристрою.