Як включити перевірку орфографії в Опері. закачати в оперу словник російської мови.

Режим перевірки орфографії є майже в усіх браузерах, і Opera не є винятком. Ця функція може бути використана при заповненні веб-форм, складанні електронних листів, спілкуванні в чатах і на форумах. Активувати або відключити режим перевірки орфографії можна в два кліка мишкою, правда, якщо при цьому не доведеться завантажувати перевірочні словники.
Вам знадобиться
  • Браузер Opera.
Інструкція
1
Запустіть браузер і завантажте в нього будь-яку сторінку, в якій є поле для введення тексту - наприклад, http://.ru. Клацніть по цьому полю правою кнопкою миші, щоб викликати контекстне меню. У ньому вам потрібен передостанній пункт - «Перевіряти орфографію». Якщо навпроти нього не стоїть відмітка, виберіть цей пункт. Цього буде достатньо для активації режиму перевірки, але правильна його робота може зажадати додаткових дій з використовуваними в Opera словниками.
2
Ще раз клікніть те ж саме поле правою кнопкою миші, але на цей раз розкрийте розділ «Словники» в самій нижній рядку контекстного меню. Виберіть в списку російську мову, і на цьому операція буде закінчена. Якщо ж його там немає, виберіть пункт «Додати/видалити словники». В результаті повинен запуститися майстер установки словників.
3
У першому вікні майстра буде поміщений довгий - понад півсотні рядків - список з назвою «Словники для перевірки орфографії ». Прокрутіть його до кінця, відшукайте напис «Русский» і поставте позначку в чекбоксі цього рядка. Крім словника російської мови, тут можна вибрати ще один або кілька додаткових, поставивши позначки і в їх рядках. Закінчивши з цим, натисніть кнопку «Далі».
4
У наступному вікні майстра не буде ніяких керуючих елементів, лише індикатор завантаження під написом «Завантажується словник» і цифри, роздільно вказують вагу вже закачаних і ще залишилися файлів. Дочекайтеся закінчення завантаження, і на екрані з'явиться текст ліцензійної угоди. Ознайомтеся з ним і поставте позначку у написі «Згоден з умовами ліцензійної угоди». Після цього кнопка «Далі» знову стане активна - натисніть її. Цю операцію доведеться повторити для кожного з обраних словників.
5
Коли з ліцензіями буде покінчено, майстер покаже список завантажених словників з пропозицією вибрати серед них використовується за умовчанням. Вкажіть потрібний рядок і натисніть кнопку «Завершити».