Як відтворити звукову доріжку.

Якщо комп'ютер має недостатню обчислювальною потужністю для перегляду відеофайлу, з нього можна отримати звукову доріжку і прослухати її окремо. Для цього підійде навіть дуже стара машина з процесором Pentium-90 і вище.
Інструкція
1
Переконайтеся, що ви отримуєте доступ до інтернету за безлімітним тарифом, оскільки переслати на сервер доведеться весь відеофайл, а потім завантажити з нього вийшла звукову доріжку . Потім перейдіть на наступний сайт: http://audio.online-convert.com/convert-to-mp3
2
Натисніть кнопку «Обзор», після чого виберіть у файловій системі свого комп'ютера відеофайл, з якого ви бажаєте отримати звукову доріжку . Натисніть кнопку «Ок». Якщо цей файл і так є в інтернеті, замість цього помістіть в поле, розташоване прямо під цією кнопкою, прямий шлях до файлу. Пам'ятайте, що файл повинен бути отриманий із законних джерел, а також що введення адрес відеороликів на сайті YouTube, як рекомендують самі творці служби Online-Convert, може бути незаконним, оскільки це буде порушенням захисту від їх скачування замість перегляду в онлайн-режимі (см . угоду користувача YouTube). Відносини у галузі застосування технічних засобів захисту авторських прав регулюються статтею 1299 ЦК РФ.
3
Налаштуйте параметри перетворення: кількість кілобіт на секунду (Change audio bitrate), частоту передискретизації (Change audio frequency), кількість каналів (Change audio channels), при бажанні позначте початкову та кінцеву точку перетворення (Trim audio) і включіть нормалізацію динамічного діапазону (Normalize audio).
4
Натисніть кнопку Convert file. Почнеться закачування файлу, а потім його перетворення. Коли воно завершиться, перейдіть по з'явилася посиланню і скачайте готовий файл. Він буде у форматі MP3. Прослухайте його за допомогою будь-якого програвача, що підтримує цей формат. Також для цієї мети можна використовувати кишенькові MP3-плеєри, а також аудіосистеми, що підтримують програвання файлів з флешок і карт пам'яті (наприклад, SD).
Місячна доріжка - це те, що було відмінною рисою короля поп-музики Майкла Джексона. Саме він розвинув місячну ходу і виніс її в маси. Адже до цього вона теж була відома, але не настільки. Слідом за поп-королем її почали танцювати всі - від малого до великого. Тим більше, що техніка її виконання не так вже й складна.
Інструкція
1
Щоб навчитися ходити по місячній доріжці, надягніть туфлі з гладкою підошвою. Вони повинні бути без каблука. Інакше елементи ковзання у вас по початку просто не вийдуть. Якщо хочете, надягніть не черевики, а в'язані шкарпетки. Для кращого ковзання правильно вибирайте і покриття підлоги. Ніяких шорстких і ребристих поверхонь. Тільки ламінат або лінолеум. Звичайно ж, і одяг має бути дуже зручною. Для більш ефективного виконання вправ вона не повинна сковувати рухи.
2
Краще всього, якщо ви будете тренуватися біля великого дзеркала. Так ви зможете побачити всі свої недоліки. Та й до того ж, погляд з боку на себе допомагає краще відточувати руху та інші нюанси танцю. Початкове положення - підняти ліву ногу, встати на носок, злегка зігнувши ногу в коліні.
3
Відстань між правою і лівою ногою має становити 20 см. Права нога трохи попереду. Носок лівої ноги поставте на рівні п'яти правої. Починайте ковзання. Робити це слід правою ногою назад, при цьому піднімайте її в п'яті. Ліва ж повинна плавно встати на ступню. В результаті таких дій ноги міняються місцями. Одна зміна - один місячний крок.
4
Щоб заняття проходили більш продуктивно, включіть музику. Так простіше буде відпрацювати руху разом з супроводом. Щоб перевести місячну ходу в місячну доріжку , вчіться пересуватися таким чином на тривалий відстань. Окремим бонусом вам буде, якщо ви навчитеся ходити місячною ходою по круговій місячній доріжці.
Корисна порада
Місячна хода - дуже красивий і ефектний танець. Навчитися техніці його виконання нескладно. Набагато важче домогтися плавності і тягучості рухів. Все має бути дуже м'яко і переходити з руху в рух природно.