Як увійти до ради директорів.

Згідно з Федеральним законом «Про акціонерне товариство», на підприємстві може бути створений рада директорів. Туди мають входити ті особи, які викликають довіру у акціонерів товариства. Наглядова рада приймає рішення, що стосуються діяльності компанії, а також організовує ефективну роботу всіх підрозділів і відділів.
Інструкція
1
У першу чергу подумайте, в яку категорію директорів ви хочете вступити - незалежних, невиконавчий або виконавчих директорів. Директора першої категорії беруть участь, в основному, в прийнятті важливих рішень, виробляють стратегію розвитку компанії, оцінюють роботу відділів і підрозділів. Якщо ви хочете увійти в цю категорію, то повинні знати, що сюди включаються тільки ті співробітники, які не посідали керівні посади протягом останніх трьох років. Для того щоб стати незалежним директором, потрібно показати себе з хорошого боку, також плюсом буде наявність вищої освіти або кандидатського ступеня.
2
Виконавчий директор виробляє та впроваджує стратегічні плани підприємства, організовує операційну діяльність компанії. Невиконавчий директор не входить в штат організації, він є консультантом або представником акціонерів. Тому увійти до наглядової складу в якості невиконавчого директора можуть не всі. В основному, такі посади займають представники акціонерів.
3
Якщо ви хочете вступити в рада директорів, напишіть заяву на ім'я голови зборів товариства. Ваше бажання буде розглянуто на зборах акціонерів, тобто відбудеться кумулятивне голосування, результати якого оформлюються у вигляді протоколу. Пам'ятайте, що директором може стати тільки фізична особа, і зовсім необов'язково, щоб ви були акціонером.
4
Щоб бути обраним зборами, ви повинні мати бездоганну репутацію. Зарекомендує себе як відповідальний і комунікабельний співробітник. Величезним плюсом буде додаткову освіту. Вдосконалюйте свої знання, беріть участь в семінарах. Постарайтеся внести будь-якої інтелектуальний внесок у діяльність організації, наприклад, запропонуйте стратегічний план або рішення проблеми.