Як позбутися від шраму на обличчі. Як позбутися від шрамів на обличчі за1 тиждень.

Існує думка, що шрами прикрашають чоловіка. Складно судити, істинно це твердження, але що стосується жінок - їх шрами точно не фарбують. Адже трапляється, що на обличчі з'являються рубці. Причиною може бути невдало видавлений прищик, легкий опік і т.д. Але будь-яка дама, природно, прагне прибрати шрами з обличчя. Зробити це можна кількома шляхами.
Інструкція
1
Сліди від акне і рубці можна прибрати за допомогою лазерної шліфовки. Але запам'ятайте, цю процедуру потрібно робити тільки у лікаря і в спеціалізованій клініці. Лазер спалить омертвілий шар шкіри і простимулює утворення нових клітин. Одночасно разгладятся і дрібні зморшки. Для повного видалення рубців зазвичай потрібно 4-6 сеансів.
2
Якщо рубці не надто помітні, їх можна видалити за допомогою хімічних пілінгів - ТСА або гліколіевой. На шкіру наносяться особливі реагенти, які знімають її верхній шар. У підсумку шрам зникає. Але однією процедурою не обійдешся, може знадобитися 3-4 сеансу. Їх потрібно проводити тільки у досвідченого косметолога.
3
Якщо шрам схожий не на опуклий рубець, а на ямку, його можна спробувати згладити за допомогою спеціальних дермальних наповнювачів. У косметичному салоні підкажуть, який необхідний у кожному конкретному випадку. Зазвичай косметологи використовують гель гілауроновой кислоти або колаген. Вони добре вирівнюють рівень шкіри, роблять її рівніше. Але дія подібних наповнювачів тимчасове. Через кілька місяців їх потрібно закачувати в шкіру знову.
Зверніть увагу
Протягом 3-4 тижнів після процедури видалення шрамів потрібно захищати обличчя від впливу прямих сонячних променів.