Як налаштувати 3G-інтернет в мережі Мегафон. настройка 3g Мегафон інтернет.

Щоб налаштувати 3G-інтернет в мережі « Мегафон », треба придбати набір « Мегафон 3G -модем », який складається з USB-модема з сім-картою, підключеної до спеціального тарифу.
Вам знадобиться
  • - модем;
  • - сім-карта «Мегафона»;
  • - договір про надання послуги;
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Виберіть комплект. Набір з 3G USB-модемом E173 або з 3G USB-модемом E352 варто 1149 рублів, а з 3G USB-модемом E367 -1799 рублів. Компанія « Мегафон » гарантує роботу 3G USB-модемів виключно з сім-картою мережі « Мегафон ». При купівлі комплекту укладіть договір про надання послуг зв'язку відповідно до обраного тарифного плану.
2
Підключіть « Мегафон 3G-модем» до інтернету, нічого не налаштовуючи. Встановлення додаткових драйверів не потрібно. Все необхідне для виходу у Всесвітню мережу вже активовано в новому пристрої, сумісному з усіма операційними системами. Приєднаєте модем до USB-порту, і потрібне програмне забезпечення запуститься за замовчуванням. Модем навіть дозволить уточнювати інформацію по підключеннях до інтернету - час виходу в мережу і кількість викачаних даних.
3
Працюйте як в нових мережах 3G, так і в давно організованих мережах мобільного зв'язку. 3G-модем дозволяє швидко відкривати бездротової доступ в інтернет скрізь, де бере « Мегафон ». Послуга доступна в роумінгу.
4
Платіть за безлімітний мобільний інтернет від 350 руб. в місяць. Найвища швидкість прийняття та передачі даних в мережі залежить від технічних можливостей мережі і тієї чи іншої моделі модему. Обмеження швидкості до 64 Кбіт/с в місяць підключення інтернету починає діяти при перевищенні трафіку на 8-14 Гб (залежно від того, скільки місяців ви вже користуєтеся 3G-інтернет ом). Однак можна окремо підключити опцію «Продовж швидкість!».
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що сім-карта з тарифним планом «Мегафон-Логін» за замовчуванням підходить тільки для мобільного доступу в Інтернет по каналам 3G/GPRS/EDGE. Інші сервіси, в тому числі голосовий зв'язок, абоненту будуть надаватися тільки при зверненні в офіси обслуговування компанії «Мегафон».
Корисна порада
Для зміни тарифного плану наберіть на телефоні * 105 * 770 #.