Як носити дитину на руках. Як робити клізму немовляті.

Коли дитина перебуває на руках з ним набагато легше спілкуватися. Крім того, не всі батьки знають, що дитина буде багато чому вчитися і швидше розвиватися, якщо його правильно носити на руках .
Інструкція
1
Коли малюк починає тримати голову, можете носити його в позі Будди. Для цього притисніть його спинкою до свого живота, однією рукою тримайте за груди, а другий зафіксуйте ноги дитини в позі «по-турецьки». При носінні малюка даними способом він буде знайомитися з навколишнім світом і вчитися краще орієнтуватися в просторі. В даному положенні у дитини будуть активно працювати мозкові центри, обробляючи велику кількість інформації, що благотворно позначиться на розвитку його пам'яті і мислення.
2
Візьміть дитини "стовпчиком", однією рукою притримуючи прямі ніжки малюка за коліна, а інший - під грудьми. Під час ходьби трохи похитуйте його з боку в бік і розповідайте дитячі віршики. Даний метод добре тренує вестибулярний апарат малюка. А завдяки цьому він швидше вчиться перевертатися, сидіти, повзати і ходити. Крім того, даний спосіб носіння допомагає крихітці орієнтуватися в просторі і порівнювати різноманітні предмети в русі.
3
Візьміть дитини на руки, поверніть спинкою до себе і притисніть руками. Присідайте, крутиться, нахиляйтеся вперед і т.д., супроводжуючи гімнастику ритмічними віршиками. За допомогою даних вправ у дитини тренується вестибулярний апарат.
4
Поверніть малюка до себе спиною і, утримуючи його за боки, піднімайте вгору-вниз. Таким чином у дитини зміцнюватимуться спинні м'язи. Крім того, він буде знайомитися з такими поняттями, як «високо» і «низько», «великий» і «маленький».
5
Візьміть дитини на руки, однією рукою тримайте за груди, а другий - утримуйте ніжки і піднесіть до дзеркала. Робіть це якомога частіше, щоб він вчився дізнаватися своє відображення. Дане розвага сприятиме самоідентифікації дитини і швидшому вивченню навколишнього світу.