Як краще давати дітям антибіотики.

Деякі бактерії, присутні в нашому організмі здатні викликати інфекційні захворювання, лікувати які часто приходиться за допомогою антибіотиків. Не виключенням є і діти. Тільки, щоб допомогти, а не нашкодити дитині, необхідно знати, як правильно їх давати малюкові.
Інструкція
1
Перед тим, як давати дитині антибіотик, поцікавтеся у лікаря про наступне: - чи має препарат побічні ефекти, якщо так, то, як їх уникнути і допомогти дитині при необхідності; - скільки разів на день давати препарат, через який проміжок часу, до або після прийому їжі; - в яких дозуваннях потрібно давати ліки (це залежить не тільки від препарату, а й від віку і ваги дитини).
2
Пам'ятайте, що антибіотики не є універсальним засобом від усіх хвороб. Вони не лікують вірусні інфекції: простуду, грип, ГРВІ, кір, краснуху, кашель, гострий бронхіт, запалення горла, крім стрептококової ангіни і деякі кишкові захворювання. Тому, якщо ваш малюк раптом захворіє на грип або застуду, не біжіть в аптеку за антибіотиками. Ліки не тільки не допоможуть, але й можуть завдати ще більшої шкоди.
3
Даючи дитині антибіотик, обов'язково зверніть увагу на те, як він подіє. У малюка має покращитися самопочуття, понизитися температура і з'явитися апетит. Не давайте дитині разом з антибіотиками жарознижуючі препарати.
4
Не завершуйте курс лікування, навіть якщо дитина стала краще почуватися. За 2-3 дні прийому препарату антибіотики здатні вбити тільки частина бактерій, а інша частина залишиться і буде розмножуватися. Це може призвести до нового захворювання, лікувати яке буде набагато складніше.
5
Давайте ліки дитині в певний час. Точно відміряйте необхідну дозу препарату. Ніколи не давайте дитині більшу або меншу кількість, прописаного лікарем ліки.
6
Як правило, для маленьких дітей антибіотики випускаються у вигляді солодких сиропів разом з мірною ложечкою або шприцом. Якщо ліки таблетованій, візьміть необхідну частину таблетки потовчіть її в порошок в чайній ложці, додайте невелику кількість води і дайте дитині.
7
На час прийому антибіотиків включите в раціон дитини йогурти, це допоможе уникнути дисбактеріозу. Грудничка частіше прикладайте до грудей, а дитині на штучному вигодовуванні давайте суміш з пробіотиками.
Зверніть увагу
Ніколи не займайтеся самолікуванням. Поставити точний діагноз і визначити потрібні антибіотики для лікування дитини ви не зможете. Тому з даним питанням зверніться за допомогою до лікаря.