Як намалювати і спроектувати дитячу кімнату.

Проектування дитячої кімнати - це унікальна можливість створити для малюка веселощі, комфортне середовище, яка заохочує його творчість і грайливість. Це чудовий спосіб продумати оптимальне рішення для зберігання одягу, творів мистецтва, книг, іграшок, які є улюбленими речами дитини і до яких він зможе легко добратися.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили спроектувати дизайн дитячої кімнати, тоді в його основі має лежати чітке розуміння того, до якого типу дітей відноситься ваша дитина. Обов'язково візьміть до уваги особистість майбутнього маленького власника кімнати, тоді у вас все вийде на вищому рівні.
2
Візьміть аркуш паперу і намалюйте на ньому план майбутньої кімнати. Спробуйте розставляти на малюнку меблі в різних варіантах поки не прийдете до оптимального варіанту, який буде влаштовувати вас і вашої дитини.
3
Продумайте загальний дизайн дитячої, підберіть колірну гамму в залежності від статі дитини і тему оформлення. Можна купити однотонні шпалери ніжних пастельних тонів або використовувати елементи різних улюблених казок. Не забувайте, що кольори в кімнаті не повинні бути занадто яскравими, так як вони діють дуже збудливо на організм дитини. Вашого малюка ніщо не повинно турбувати під час ігор і сну. Застосовуйте відтінки зеленого і оранжевого кольору.
4
Будь-яка дитяча кімната повинна бути розділена на дві зони. В одній частині кімнати обладнайте спальне місце, в інший залиште простір для ігор. Тут розташуйте спортивний куточок, стіл для занять уроками, різні музичні інструменти і вільне місце, де дитина буде грати.
5
При виборі меблів враховуйте, щоб вона була без гострих кутів. Купуйте її тільки з натурального дерева, щоб уникнути проблем зі здоров'ям у малюка. Обов'язково звертайте свою увагу на сертифікат якості і відсутність специфічних запахів.
6
Різні вбудовані полиці і шафи забезпечать додаткове місце для зберігання речей малюка. Використовуючи полки і перегородки, ви зможете самостійно створити найрізноманітніші унікальні конфігурації стелажів. Для зберігання одягу підійдуть невеликі комоди.
7
На вікно повісьте тюль і задрапіруйте його шторами, які ви будете відкривати днем, щоб впустити сонячне світло і закривати, коли дитина буде спати.