Як назвати жорсткий диск. відключити перейменувати диски d.

На комп'ютері може перебувати кілька жорстких дисків , розбитих на логічні розділи. Для зручності ідентифікації дискам і логічним розділах присвоюються літери від A до Z, при цьому користувач може міняти їх на свій розсуд. Крім того, кожному диску можна дати найбільш зручне назву.
Інструкція
1
Якщо на комп'ютері встановлений один диск, то йому, як правило, присвоєна буква C. Це зручно, так як за замовчуванням саме на диску С знаходиться операційна система. Змінювати цю букву не слід, ви можете отримати непрацездатну систему або зіткнетеся з проблемами при запуску вже встановлених програм.
2
Букви всіх інших дисків можна міняти. Для зміни відкрийте: «Пуск» - «Панель управління» - «Адміністрування» - «Керування комп'ютером». У лівій колонці вікна виберіть пункт "Керування дисками".
3
У вікні, ви побачите список дисків і їх графічне представлення. Клікніть потрібний диск правою кнопкою мишки і виберіть у контекстному меню пункт «Змінити букву диска або шлях до диска». У новому віконці підберіть для диска будь-яку вільну букву і збережіть зміни.
4
У тому випадку, якщо ви, наприклад, хочете перейменувати диск F в D, але ця буква вже належить іншому диску, перейменуйте диск D в будь-який інший, а вивільнену букву надайте диску F.
5
Ви можете не тільки міняти букву диска, але і його назва, відображає в «Провіднику». Відкрийте "Мій комп'ютер", клікніть будь-який диск правою кнопкою мишки і виберіть пункт «Перейменувати». Так, якщо на вибраному диску у вас знаходяться гри, ви можете назвати його «Ігри» або Game. Якщо це диск з даними, то цілком підійдуть такі варіанти, як «Дані» або «Файли». У вас на комп'ютері можуть бути присутніми диски: «Фото», «Музика», «Софт», «Архів» та ін.
6
Деякі користувачі створюють окремий розділ, в якому зберігають всі файли, що втратили актуальність, але ще здатні стати в нагоді в якійсь ситуації. Назва у такого диска відповідна - «Звалище», «Різне», «Старі файли», «Брухт» і т.д. - В даному випадку все залежить від фантазії користувача. Зміна назви диска не приводить до зміни букви.
7
Навіть якщо у вас на комп'ютері всього один фізичний диск, рекомендується розділити його на декілька логічних. Виділіть диску С досить невеликий обсяг - наприклад, 50 Гб. Цього вистачить для операційної системи і встановлених програм. Всі інші файли зберігайте на інших розділах, це значно підвищить їх збереження. Ще краще, якщо у вашій системі два і більше фізичних жорстких диска: дублюючи важливу інформацію, ви зведете до мінімуму ризик її втрати.