Як заморозити білі гриби. білий гриб приготування заморожувати.

Замороження білих грибів є чудовим видом заготовки, який дозволяє зберегти їх поживні, смакові і ароматичні цінності. Взимку можна насолоджуватися апетитним стравою, приготованим з грибів, і згадувати теплі літні дні.
Інструкція
1
Зібравши білі гриби, ретельно їх огляньте, промийте в холодній воді, очистіть від бруду і ще раз помийте. Старі й молоді гриби обробляйте окремо один від одного. Перші чудово підійдуть для смаження або тушкування, а другі - для приготування супу. За бажанням відокремте капелюшки від ніжок і заморожувати окремо.
2
Добре очищені гриби складіть на обробну дошку і наріжте гострим ножем на пластинки товщиною приблизно 3-4 міліметри. Кожен гриб спробуйте на смак, якщо він гірчить, не використовуйте його.
3
Якщо гриби молоді й міцні, але трохи червиві, замочіть їх на 30-40 хвилин в трохи підсоленій воді, а потім помийте в холодній воді. Черви залишаться в солоному розчині. Сильно червиві гриби не використовуйте для заморозки.
4
У каструлю налийте необхідну кількість води, додайте сіль, поставте на вогонь і доведіть до кипіння. Опустіть туди гриби і проваріть, постійно помішуючи протягом 5-7 хвилин. Дана процедура зменшить обсяг грибів, що дозволить заощадити місце в морозильній камері. Викладіть гриби на друшляк і дайте стекти воді.
5
Розкладіть гриби по пакетах в необхідному для вас кількості. Для заморозки грибів можете використовувати і пластикові контейнери, але в цьому випадку пам'ятайте, що гриби при заморожуванні збільшуються в обсязі, тому не наповнюйте контейнери більш ніж на три чверті.
6
На кожен пакет або контейнер наклейте етикетку із зазначенням дати заготовки і складіть в морозильну камеру. Заморожувати гриби необхідно швидко, тому на деякий час знизьте до мінімуму температуру в морозилці.
7
Зберігайте білі гриби при температурі -18 градусів.
8
Термін зберігання заморожених білих грибів - 8-12 місяців.
Корисна порада
Воду, в якій варилися гриби, не виливайте, а використовуйте для приготування супу або соуса.Не піддавайте гриби повторному заморожуванню і готуйте їжу тільки з повністю розморожених грибів.