Як краще провести свято.

Свято - це день торжества, встановлений на честь якого-небудь радісної події. Він може бути релігійним, общегражданским або сімейним. У будь-якому випадку його потрібно провести так, щоб він запам'ятався і приніс радість.
Інструкція
1
У святковий день завжди хочеться розділити щасливі емоції з коханими людьми. Зберіть навколо себе самих дорогих і близьких, адже в хорошій компанії будь-яке заняття здасться ще цікавіше і більш захоплююче.
2
Змініть обстановку. Не варто проводити свято перед телевізором або в походах по магазинах, на це завжди знайдеться час. Краще загляньте в гості до друзів і хорошим знайомим, сходіть в кіно або на виставу. А якщо дозволяє погода, виберіться на природу. Свіже повітря, активні рухи і шашлики гарантують приємне проведення часу.
3
Зробіть для себе якусь маленьку приємну річ, на яку у вас не вистачало часу. Рушайте на риболовлю, подивіться улюблений фільм або прочитайте цікаву книжку. Нарядитеся, сходіть в кафе і побалуйте себе улюбленим десертом.
4
А можна зробити невелику, але захоплюючу подорож в сусіднє містечко. Побродити там по незнайомих вуличках і подивитися місцеві визначні пам'ятки.
5
Приготуйте щось смачне і запросіть друзів на святкове застілля. Можливо, вони теж ламають голову над тим, чим зайнятися. У великій компанії можна пограти в цікаві ігри або провести конкурси. А можна просто співати пісні і танцювати під гарну музику.
6
Щоб не втрачати дорогоцінний час в святковий день, сплануйте його. Якщо ви маєте намір сходити в кіно, клуб чи повечеряти в ресторані, забронюйте місце заздалегідь. Зазвичай у свята багато охочих відвідати дані закладу. Вирішивши влаштувати застілля, купіть всі необхідні продукти і запросіть гостей напередодні.
7
Пам'ятайте, що будь-яке свято має залишити після себе тільки позитивні емоції. Тому не витрачайте час на нудні справи і тих людей, які вам неприємні. Все це можна залишити на потім.