Як намалювати метелика на обличчі.

Для того щоб намалювати на обличчі метелика, необхідно вибрати відповідні відтінки фарб, симетрично розташувати крильця на щоках і очах і прикрасити малюнок декоративними елементами.
Вам знадобиться
  • - спеціальні фарби для розпису по шкірі;
  • - декоративні стрази;
  • - спеціальний клей для особи;
  • - кисті.
Інструкція
1
Зберіть волосся моделі, щоб вони не заважали створенню малюнка.
2
Нанесіть попередні лінії, які дозволять окреслити нижні і верхні крила метелика. Для цього використовуйте чорний колір. Верхні крила повинні захоплювати область брів і очі моделі, нижні на вилицях. Не робіть допоміжні лінії жирними, після ви виведіть пензлем більш чіткі межі.
3
Почніть розфарбовувати верхні крила метелика. Почніть з насиченого червоного кольору, нанесіть його на область верхніх повік. У міру просування до брів додавайте помаранчевий колір, закінчите краю крил жовтим. Намагайтеся, щоб перехід до більш світлого кольору був плавним. При бажанні ви можете використовувати будь-які інші відтінки.
4
Раскрасьте нижні крила. Почніть зі світлого зеленого відтінку, до середини крила зробіть колір більш інтенсивним, а краю окрасьте в яскравий синій колір.
5
Створіть чіткий контур крил. Акуратними мазками обведіть кожне крило, зробіть лінії більш товстими по краях. Тонким пензлем окресліть кордони всередині кожного крильця. Також ви можете створити своєрідну «крапельку» у закінчення нижнього крила, її внутрішню частину розфарбуйте синім кольором.
6
Намалюйте тулуб метелика на носі. Не робіть його занадто громіздким, достатньо трьох-чотирьох точок або овалів. Використовуйте для тулуба чорний колір. Між крилами намалюйте три коротких завитка.
7
Тонкими лініями зобразите вусики метелики. Вони можуть бути симетричними або різними за довжиною. Закінчите кожен вусик завитком.
8
Нанесіть спеціальний гель з блискітками на поверхню крил. Ви можете повністю покрити деталі або виділити окремі області.
9
Приклейте за допомогою спеціального клею стрази на тулуб метелика і на крильця. Ви можете розташувати декоративні елементи в середині крила або помістити їх ближче до країв.
Корисна порада
Використовуйте тільки спеціальні фарби і клей.