Як знайти своїх родичів.

В силу різних обставин, що склалися люди починають шукати своїх родичів . Одні втратили один одного рік або два назад, інші ніколи не бачилися. Як же знайти своїх родичів ?
Інструкція
1
Першим ділом загляньте в інтернет. Вбийте в пошуковій системі зручного вам браузера в рядку пошуку прізвище вашого родича. Можливо, він чи його близькі зареєстровані в соціальних мережах (наприклад, «Мій світ», «Вконтакте», Одноклассники », Facebook). Якщо так і є, пошук це покаже.
2
Якщо ви знаєте місто проживання вашого родича, зайдіть в інтернеті на міський форум і заведіть там тему з кричущою назвою, що ви шукайте конкретної людини. Слідкуйте за з'являються відповідями в темі.
3
Напишіть листа в газету, де детально розпишіть, що ви шукайте родича. Розкажіть свою історію, яку він дізнається. Обов'язково залиште контакти, за якими людина зможе з вами зв'язатися. Навіть якщо сам він не прочитає ваш лист, знайдуться люди, які побачать і передадуть інформацію в потрібні руки.
4
Якщо у вас є знайомі в державних службах, таких як відділ реєстрації, дорожня поліція і їм подібні, зверніться до них. Такі відомства ведуть бази з іменами і контактами людей, які проживають в місті. Цілком можливо, що у них виявиться потрібна вам інформація.
5
Ще спосіб - взяти телефонний довідник міста, в якому проживають родичі, і подивитися, чи немає там потрібних контактів. Також можна напряму звернутися в телефонну компанію і уточнити, чи немає серед їхніх абонентів людини з потрібною вам прізвищем. Тільки звертатися потрібно не в довідкову, а до механікам АТС. Вони більше знають про своїх абонентів. Тільки щоб вони погодилися вам допомогти з інформацією, теж не завадять зв'язку.
6
Якщо ж ніяких зачіпок у вас немає, і ви не уявляєте, в якому місті шукати рідних, можливо, навіть не знаєте, як їх звуть, зайдіть на сайт програми «Жди меня» і залиште там заявку на пошук родичів . Досвідчені фахівці зроблять все за вас і допоможуть вам зустрітися з дорогими серцю людьми.