Як знайти майстра-перукаря.

Одного бажання мало для того, щоб ваше волосся завжди були розкішними, добре пофарбованими і підстриженими. Не завжди навіть великі гроші, заплачені перукаря, можуть вам це гарантувати, все залежить від майстра . Жінка, якій небайдужа її зовнішність, намагається знайти майстра - перукаря, у «золоті руки» і якому вона зможе довіряти.
Інструкція
1
Якщо у вас ще немає такого перукаря а приймете, в руках якого ви будете почувати себе впевнено, його необхідно знайти. Але ви повинні знати, що навіть в найдорожчому фірмовому салоні, де працюють професіонали, які пройшли спеціальний курс навчання та склали кваліфікаційні іспити, ви можете і не зустріти того майстра , який для вас стане «своїм». Придивіться до родичів, друзів та знайомих. Ті з них, чиї зачіски і волосся заслужать ваше схвалення, звичайно, порадять вам своїх майстрів.
2
Виберіть пару-трійку з тих, кого вам порадять, запишіться до кого-небудь з них. Вирушайте в перукарню в хорошому настрої, готової спілкуватися, щоб зуміти пояснити майстру, що ви хочете бачити у себе на голові. Будьте терплячі і не дратує, якщо він буде задавати багато питань. Справжній професіонал, звичайно, з першого погляду вже все і сам бачить і знає про ваші волоссі, але він працює з вами вперше, тому йому треба з'ясувати і ваші уподобання.
3
Не варто соромитися, говорите про те, який би ви себе хотіли бачити, пояснюйте докладно. Якщо під час стрижки ви відчуваєте, що майстер робить щось не так, зупиніть його, уточніть, чи правильно він вас зрозумів. Але не втручайтеся в процес, що не контролюйте кожен помах ножиць - довіртеся перукаря і дозвольте йому творити.
4
Якщо ви залишитеся задоволені результатом, наступного разу порадьтеся з перукарем з приводу стрижки, бути може, він запропонує вам несподівану форму, яка кардинальним чином змінить вас в кращу сторону. У разі невдачі зверніться до іншого майстра з тих, що вам рекомендували.
5
Так методом проб і помилок ви знайдете собі майстра - перукаря, у якого будете стригтися. Якщо потрібно, то і фарбувати волосся можна буде у нього ж - цей процес досконало освоєний майже всіма перукаря ми. Знайшовши собі майстра , постійно приходите до нього - він вже буде знати ваші уподобання, стиль, враховуватиме й ваш характер, формуючи візуальний образ.