Як переробити кухонні меблі. чи можна пофарбувати кухонний гарнітур.

За допомогою переробки, створеної своїми руками, ви можете не тільки оновити свою стару кухонну меблі , але і з декількох розрізнених гарнітурів зібрати собі новий. Перед початком роботи погортайте інтер'єрні журнали або подивіться сайти в інтернеті, присвячені декораторським розробкам. Це допоможе вам вирішити питання як з кольором майбутньої меблів, так і з новою розстановкою шафок, якщо є така необхідність.
Вам знадобиться
  • - балончики з фарбою;
  • - наждачний папір;
  • - викрутка або шуруповерт;
  • - плівка;
  • - рідина для миття посуду;
  • - рідкі цвяхи;
  • - вологостійкий оргалит;
  • - кахельна плитка.
Інструкція
1
Оновлення меблі вих фасадовОткрутіте меблі ниє фасади від ящиків. Відразу перевірте всі петлі, що не потребують вони в заміні. Отвинтите ручки.
2
Застелите стіл або іншу плоску поверхню, призначену для роботи, поліетиленом. Прикрийте газетами і плівкою поруч знаходяться предмети, якщо ви будете користуватися фарбою з фарбопульта або з балончиків.
3
Протріть фасади ганчірочкою, змоченою в спирті або в рідини для миття посуду. Просушіть поверхню.
4
Зашпаклюйте глибокі тріщини. Пошкурьте всю поверхню наждачним папером.
5
Розпорошите на фасади фарбу з балончика. Прочитайте в інструкції, чи потрібне для даної фарби грунтовка. Ви можете скористатися автоемалями, купивши їх у готовому вигляді або замовити колеровку фарби в магазині. Автоемалі стійкі до появи подряпин, що дуже важливо на кухні.
6
Підберіть нові або прикрутіть старі ручки.
7
Складіть кухонний гарнітур. Якщо бічні площини ящиків добре видно і потребують фарбування, то завесьте газетами і плівкою стінку, щоб її не забруднити, і скористайтеся балончиками з фарбою.
8
Просушите всі пофарбовані поверхні. Пригвинтите оновлені фасади на місце.
9
Оновлення стільниці за допомогою мозаїки Ви можете замовити нову стільницю у фірмі, яка займається виготовленням кухонних меблів, а можете зробити ексклюзивну робочу зону з тих матеріалів, які залишилися при ремонті квартири.
10
Випиляєте з вологостійкого листа ДВП необхідних розмірів стільницю. Вирівняйте і закріпіть її на кухонних ящиках.
11
Прикріпіть крайку. Її можна купити готову, зробити з дерев'яного плінтуса або хромованою рейки.
12
Зробіть з кахлю мозаїку. Покладіть плитку між двома листами картону на тверду поверхню. Розбийте її на шматочки молотком. Ви можете використовувати мозаїку одного або декількох кольорів.
13
Закріплюйте шматочки плитки на стільниці за допомогою рідких цвяхів або звичайного клею для плитки. Після повного висихання мозаїки обробіть шви затіркою. Протріть всю поверхню ганчіркою, до того як затирка висохне.
Корисна порада
Якщо меблеві фасади сильно зносилися і відновленню не підлягають, викрутіть їх. Зшийте з придивилася вам тканини занавесочки, замість фасадів. У верхній частині ящиків зміцните або штангу, яка буде служити карнизом, або брус. На брус закріпіть одну з частин стрічки (липучки), другу частину пришити по верхньому краю фіранок. Тепер їх легко зняти і випрати при необхідності.