Як встановити на мобільний телефон драйвер.

Установка USB- драйверів мобільних телефонів проводиться для отримання можливості коректної роботи апарату з настільним комп'ютером в режимі передачі даних або модему. Можливо кілька способів вирішення цього завдання. У даному випадку розглядаються мобільні телефони Sony Ericsson.
Інструкція
1
При наявності спеціального CD-диска виконайте установку USB- драйверів в автоматичному режимі. Для цього вставте диск в CD-ROM і встановіть на комп'ютер програму PC Suite. Після цього підключіть телефон до комп'ютера і виконайте рекомендації майстра.
2
Для того щоб встановити USB-драйвери в ручному режимі, завантажте архів необхідних драйверів з офіційного сайту компанії-виробника відповідно до моделі телефону. Розпакуйте архів в будь-яку зручну директорію і підключіть мобільний пристрій до комп'ютера за допомогою спеціального USB-кабелю, що входить в комплект поставки.
3
Дочекайтеся визначення нового пристрою утилітою «Майстер нового устаткування» і застосуєте прапорець в рядку «Установка з вказаного місця» у розділі «Виберіть дію, яку слід виконати». Підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку «Далі», і відзначте чекбокс рядка «Включити наступне місце пошуку» в діалоговому вікні.
4
Натисніть кнопку «Обзор» і вкажіть повний шлях до папки збереження завантажених драйверів . Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку «Далі», і дочекайтеся завершення установки. Збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку «Готово» в заключному вікні майстра, і дочекайтеся повторного запуску утиліти «Майстер нового устаткування».
5
Повторіть всі вищеописані дії для всіх потрібних драйверів і дочекайтеся появи повідомлення про успішне завершення установки нового обладнання. Вимкніть мобільний пристрій від комп'ютера і повторно підключіть його. Дочекайтеся можливих режимів роботи телефону: - передача медіафайлів - для відображення пам'яті телефону і карти пам'яті в якості різних знімних накопичувачів; - телефон - для роботи з додатками; - передача файлів для перезавантаження в режим передачі; - друк - для запуску функції PictBridge.