Як вставити flash в шапку сайту. вставка анімації в шапку joomla swf.

Останнім часом на різних сайтах можна помітити досить красиве і незвичайне оформлення верхньої частини - простіше кажучи, шапки. Досягається це шляхом використання популярної технології Flash. Дана технологія не так проста для розуміння звичайного користувача ПК, однак її вивчення в дизайнерських цілях зіграє вам на руку, так як якісне оформлення завжди залучає нових клієнтів.
Інструкція
1
Створіть необхідну анімаційну картинку розміром 150х900 рх, відповідну ширині сайту (розмір може бути будь-яким іншим), і розширенням swf (назвемо її, наприклад, header_art.swf), використовуючи програму Sothink SWF Easy. Завантажити її можна тут http://www.softforfree.com/programs/sothink_swf_easy-26785.html. Помістіть картинку за адресою images/stories/на хостинг вашого сайту. Створіть у якості альтернативи статичне зображення (розширення картинки jpg, png, gif) і помістіть в папку. Нехай до зображення повинен виглядати наступним чином: images/stories/header.jpg".
2
Вставте у файлі index.php в блок
3
Тепер на всіх сторінках вашого сайту в шапці буде виводитися флеш-картинка header_art.swf. У разі відключення показу анімації в браузері користувачів буде видна альтернативна картинка (header.jpg"). Після цього запустіть флеш-модуль Joomla і відкрийте режим редагування. Додайте модуль з картинкою в одній з позицій, передбачених для виведення модулів у вашому шаблоні сайту.
4
У рядку File Path (див. Параметри модуля) вкажіть папку з картинкою (images/stories), далі - назва картинки (в Filename) з розширенням swf (header_art.swf). Не забудьте вказати її розміри. У додаткових параметрах пропишіть адресу створеної картинки: "img src="/images/stories/header.jpg"height="900" width="150"/>".
5
Використовувати функцію header в коді ви можете і для відображення різних зображень в шапці сайту на різних сторінках. Зробити це можна, скориставшись допомогою модуля під назвою «Власний HTML», який вбудований в систему Joomla. У цей гаджет ви переміщує необхідне графічне зображення і виводите в функцію header.