Як вести господарську діяльність.

В даний час у громадян є можливість отримати у власність ділянку землі, яка належить до категорії сільськогосподарського призначення. Якщо ви власник такої ділянки і збираєтеся вести господарську діяльність на ньому, то повинні знати, що її вигляд може бути обмежений дозволеним використанням.
Інструкція
1
На землях сільськогосподарського призначення їх власник або орендар має право діяти тільки в рамках регламентів, затверджених для цієї категорії земель та цільового призначення ділянки, яке було визначено при оформленні документів на нього. Ділянка вам міг бути наданий, зокрема, для ведення особистого підсобного або селянсько-фермерського господарства, сільськогосподарського виробництва, тваринництва, садівництва, городництва чи для дачного будівництва.
2
Для кожного з цих видів діяльності існують регламенти, що обмежують ведення господарської діяльності на даних ділянках. Так, якщо вид дозволеного використання вашої земельної ділянки - «для сільськогосподарського виробництва», то ви можете виробляти на ньому обробку земель і вирощування сільськогосподарських культур. На цій землі можна будувати підприємства по зберіганню і переробці сільгосппродукції, використовувати її як ріллю, під багаторічні насадження або для тваринництва.
3
У тому випадку, коли ділянка отримана «для дачного будівництва», на ньому можна звести дачний житловий будинок з правом реєстрації або некапітальної будова без права реєстрації та господарські споруди. На дачній ділянці ви маєте право на вирощування плодів і ягід, овочів, картоплі, баштанних та інших сільськогосподарських культур. Практично також ви можете вести господарство і на землях, виділених для садівництва.
4
Але от ділянку, призначену під город, не передбачає будівництво на ній капітальних житлових будов і вирощування багаторічних плодових культур. Та й право зведення некапітального житлового будівлі та господарських будівель і споруд надається залежно від дозволеного використання земельної ділянки, визначеної при зонуванні територій.
Корисна порада
При бажанні ви можете змінити дозволене використання земельної ділянки в межах однієї категорії. Для цього вам потрібно буде написати заяву в адміністрацію муніципального освіти і зібрати необхідний пакет документів.