Як у фотошопі прибрати складки. Прибираємо складки в фотошопі.

В спектр завдань, успішно вирішуються за допомогою професійних редакторів растрової графіки, таких як Adobe Photoshop, входить відновлення старих фотографій. Одним з найбільш частих дефектів, присутніх на подібних зображеннях, є деформації паперової основи у вигляді складок і переломів. Прибрати складки в фотошопі можна за допомогою декількох інструментів.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop;
  • - файл з вихідним зображенням.
Інструкція
1
Відкрийте зображення, на якому потрібно прибрати складки , в Adobe Photoshop. Використовуйте клавіші Ctrl + O або пункт "Open ..." розділу File головного меню. У діалозі Open вкажіть файл, що містить зображення, після чого натисніть «Відкрити».
2
Розпочніть видаленню великих складок, розташованих на однорідному фоні. Виберіть одну з них. За допомогою інструменту Zoom Tool встановіть масштаб перегляду, що дозволяє без зусиль працювати з обраним фрагментом зображення. Активуйте інструмент Patch Tool.
3
Почніть використання інструменту Patch Tool. При натиснутій лівій клавіші обведіть курсором миші зображення удаляемой складки . З'явиться область виділення.
4
Приберіть складку. Перемістіть мишею виділену область на фрагмент зображення, що має фон, схожий за кольором і структурі з тим, який зіпсований складкою. В процесі переміщення можна бачити вміст, що заповнює вихідну область. Після перетягування буде проведена «розумна» корекція виділення на основі зазначеного зразка фону. Проробіть кроки 2-4 для всіх великих складок.
5
Почніть видалення більш дрібних складок. Встановіть зручний масштаб перегляду. Активуйте інструмент Healing Brush Tool (він дозволяє коригувати довільні фрагменти зображення на основі зразка фону в манері малювання пензлем). Клацніть по елементу управління Brush у верхній панелі. Виберіть кисть відповідного розміру і щільності.
6
Приберіть складки за допомогою Healing Brush Tool. Натисніть клавішу Alt. Клікніть по зображенню недалеко від області, займаної складкою. Відпустіть клавішу Alt. При натиснутій лівій клавіші миші проведіть кистю по складці. При необхідності повторіть цю дію для досягнення задовільного результату. Якщо потрібно, корегуйте положення маркера джерела фону в процесі виправлення дефекту.
7
Дрібні і тонкі складки приберіть інструментом Spot Healing Brush Tool. Зразок фону для виправлення дефектів він бере безпосередньо з області корекції. Активуйте даний інструмент. Виберіть кисть з відповідними параметрами. Потім просто проведіть їй по складці один або кілька разів.
8
Оцініть результат. Перегляньте зображення цілком і при різних масштабах. При необхідності доопрацювати окремі фрагменти, здійснивши дії кроків 2-7.
9
Збережіть відредаговане зображення. Скористайтеся пунктом "Save As ..." або "Save for Web & Devices ..." розділу File головного меню.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LFcwZu0yt5E
Корисна порада
Область виділення, використовувану при роботі Patch Tool, можна створювати будь-яким зручним способом, а не тільки цим інструментом.
Багато людей, особливо жінки, хочуть прибрати зморшки з цифрових фотографій. Це можна зробити, використовуючи спеціальну програму Adobe Photoshop. З таким завданням впорається навіть самий звичайний користувач ПК, який не має навичок у професійній ретуші. Прибрати зморшки на фото можна кількома способами.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop;
  • - цифрова фотографія.
Інструкція
1
Перший спосіб, що дозволяє прибрати зморшки на фотографії - використання «Лікуючий кисті» (Healing Brush Tool). Такий прийом дозволяє ліквідувати зморшки в області чола і шиї. Отже, відкрийте потрібну фотографію в фотошопі: меню «Файл» (File) - пункт «Відкрити» (Open).
2
Потім створіть новий шар фото, натиснувши на клавіатурі комбінацію клавіш Ctrl + J. За допомогою лупи (Zoom Tool), яка знаходиться на панелі інструментів зліва від робочої області, збільшіть проблемну ділянку шкіри.
3
У тій же панелі ліворуч знайдіть і виберіть інструмент «Лікує кисть» (Healing Brush Tool, клавіша J). На панелі властивостей, яка розташована у верхній частині вікна, виберіть необхідну товщину і жорсткість кисті.
4
Натисніть клавішу Alt і, утримуючи її, клацніть лівою кнопкою миші на ділянці чистої шкіри, який знаходиться поруч з областю зморшок. Ця ділянка стане зразком для клонування. Потім, відпустивши Alt, акуратно зафарбуйте зморшки. Для цього проводите по ним, утримуючи ліву кнопку миші.
5
Прибирати зморшки на фото можна і за допомогою інструменту «Заплатка» (Patch Tool). Таким інструментом зручно усувати мімічні зморшки в куточках очей і носогубні складки. В панелі інструментів зліва знайдіть інструмент «Лікує кисть» (Healing Brush Tool) і натисніть на іконку правою кнопкою миші. У випадаючому списку виберіть інструмент, який називається «Заплатка» (Patch Tool).
6
Обведіть проблемну ділянку шкіри зі зморшками на фото, затиснувши ліву кнопку миші. Потім наведіть курсор на виділену ділянку і, знову затискаючи ліву кнопку, перетягніть виділену область на ділянку чистої шкіри без зморшок.
7
Якщо результат обробки виглядає не надто природно, виконайте наступне. В панелі «Шари» (Layers), яка знаходиться праворуч від робочої області, знайдіть параметр «Непрозорість» (Opacity). Клацнувши праворуч від нього мишею по трикутному значку, відрегулюйте рівень непрозорості шару. Для цього рухайте повзунок до тих пір, поки оброблювану ділянку зі зморшками не буде виглядати більш натурально.
8
Після виконаних дій збережіть оброблену фотографію: меню «Файл» (File) - пункт "Зберегти як" (Save As ...). Тепер ви знаєте, як прибрати зморшки на фотографії. Погодьтеся, що це зовсім не важко. Експериментуйте з вищезазначеними інструментами, і у вас все обов'язково вийде.