Як взяти деталізацію дзвінків.

Абоненти стільникових операторів мають можливість у будь-який час отримати інформацію по своєму особистому рахунку. Ця послуга називається деталізацією дзвінків . Роздруківка дзвінків може бути зроблена як в офісі компанії, так і вдома.
Інструкція
1
Припустимо, ви є абонентом стільникового оператора "Мегафон". Зайдіть на офіційний сайт компанії, який знаходиться за адресою www.megafon.ru. Клікніть по напису «Сервіс-Гід». Ви тут же потрапите на систему самообслуговування. Для входу введіть номер телефону і особистий пароль. Також система може попросити вас ввести символи, зазначені на зображенні.
2
Потрапивши на сторінку особового рахунку, зліва знайдіть меню. Виберіть пункт «Деталізація викликів». Уважно ознайомтеся з умовами надання разової деталізації. Потім вкажіть період, за який ви хочете отримати роздруківку, це можуть бути доба, тиждень і навіть місяць. Якщо вам необхідно отримати інформацію за певний день, виберіть формат «Довільний», а нижче вкажіть дату.
3
Введіть адресу вашої електронної скриньки: він необхідний для прийому інформації. Вкажіть формат повідомлення. Якщо ви не хочете, щоб деталізація була доступна стороннім, встановіть пароль. Наприкінці клікніть по напису «Замовити». Врахуйте, що ця послуга є платною.
4
Замовити деталізацію викликів ви можете в офісі стільникового оператора. Для цього зверніться до співробітника компанії, надайте паспорт, напишіть заяву. Інформація буде надана вам протягом декількох хвилин.
5
Якщо ви є клієнтом «МТС», отримати деталізацію викликів ви можете за допомогою системи «Інтернет-Помічник». Зайдіть на офіційний сайт компанії, який розташовується за адресою www.mts.ru. Введіть персональні дані. У меню, на верхній панелі виберіть пункт «Інтернет-Помічник». Далі в розділі «Часто потрібні» клікніть по напису «Деталізація розмов». Тут вкажіть період запитуваної інформації, уточніть спосіб доставки інформації, впишіть бажаний формат повідомлення. Підтвердіть виконання операції.