Як носити жіночі ремені.

Щоб надати своєму образу завершеність, підкреслити талію і розставити колірні акценти, потрібно знати, як правильно носити ремінь. Він здатний прикрасити і освіжити ваш наряд. Однак це можливо в тому випадку, якщо він правильно підібраний.
Інструкція
1
Підкресліть талію широким ременем. Вони вже досить довгий час користуються чималою популярністю серед жінок, тому дозволяють зробити акцент на стрункості і витонченості. Одна зі складностей, яка виникає при купівлі даного типу ременів, полягає в тому, що їх розмір повинен точно відповідати обсягу вашої талії, в іншому випадку він або не застібнеться на вас, або буде сидіти занадто вільно. Носяться такі ремені строго на талії з вільними блузками, сукнями та туніками.
2
Віддайте перевагу ременю-гумці. Цей різновид широких ременів відрізняється тим, що вони не мають чітко обмеженого розміру. Якщо ви трохи видужаєте, то ремінь зміниться разом з вами. До того ж ви зможете його носити як із зовсім тонкими речами, так і з щільними, теплими светрами і сукнями.
3
Надайте якусь завершеність своєму образу за допомогою вузького ременя. Цей аксесуар буде ідеально виглядати і на талії, і на стегнах, і під грудьми. Наприклад, такий ремінець можна вставити в шорти або штани або ж надіти його поверх спідниці і блузи трохи вище талії. Це візуально подовжить ваші ноги і додасть вам елегантності. З коктейльні сукні тонкі ремінці краще носити на стегнах. Стилісти рекомендують не застібати їх, а недбало зав'язувати на вузол.
4
Зверніть увагу на те, що розмір класичних і тонких ременів може регулюватися. Для цього в них передбачені спеціальні отвори. Вважається, що ремінь повинен бути застебнутий на третій отвір, а вільний кінець повинен бути і не занадто довгим, щоб не мішатися вам, і не надто коротким, на випадок, якщо ви видужаєте.
5
Експериментуйте. Наприклад, можна надіти відразу кілька ременів, головне, щоб вони поєднувалися за кольором і фактурою один з одним і основним вбранням. Зараз вже зовсім не обов'язково дотримуватися правила відповідності кольору ременя кольором ремінця годин. Слідкуйте лише за тим, щоб образ виглядав цілісним і гармонійним.