Як обійтися без електрики. Як расчитать споживання електроенергії холодильником.

Використання електричної енергії - це невід'ємна частина сучасного життя. Але якщо з підключенням до центральних мереж існують проблеми, можна використовувати альтернативні методи отримання електроенергії.
Вам знадобиться
  • - сонячні батареї або модулі;
  • - фотоелектричні станції з генератором;
  • - вітряні установки;
  • - мікро ГЕС;
  • - скіпи;
  • - свічки;
  • - дрова.
Інструкція
1
Як альтернатива для отримання електричної енергії широко використовуються вітряки, котли на біологічному паливі, мікрогідравліческіе електростанції, сонячні батареї. Однак такий спосіб отримання електрики набагато дорожче, ніж підключення до центральної лінії електричних мереж, але для короткочасних перебоїв з подачею цілком підходить.
2
Щоб обійтися без центральної електричної енергії і при цьому забезпечити заміський будинок або дачу світлом і теплом, вам знадобиться 15 кВт. Цього буде цілком достатньо для одночасного включення пральної машини, електричного чайника і телевізора з комп'ютером. Все що вам потрібно зробити - це встановити сонячні батареї або їх модулі, якщо використовувати отриману таким методом електроенергію ви будете тільки в сезон літнього відпочинку.
3
Ціна на модулі сонячних батарей коливається від 8 до 25 тисяч рублів. Система, що забезпечує котедж електричною енергією цілий рік, коштуватиме від 250 тисяч рублів, плюс вартість монтажу та резервного генератора. За 1 кВт такої електроенергії вам доведеться викласти 10-15 рублів, це в кілька разів дорожче, ніж при використанні центральних електричних мереж.
4
Обійтися без центрального підключення до електроенергії можна, використовуючи фотоелектричні станції. Зазвичай вони встановлюються в селищах, де існують великі проблеми з подачею центрального електрики . Вартість такого обладнання набагато дешевше, ніж використання сонячних батарей, але ціна за 1 кВт отриманої електроенергії все-таки перевищує середню оплату в три рази.
5
Вітряні установки - це спеціальні пристосування з генератором. Вартість такої системи потужністю 500 Вт становить трохи більше 30 тисяч рублів. 1кВт отриманої електроенергії перевищує тарифи в три рази. Оптимальний варіант - це використовувати сонячні батареї і вітряну установку в комплекті.
6
Мікро ГЕС - це маленькі гідротурбіни з дизельним генератором. Вартість маленької станції становить понад 250 тисяч рублів.
7
Можна обійтися і без установок будь-якого виду, якщо використовувати для освітлення лучини або свічки, а їжу готувати на дров'яної печі, але в цьому випадку умови життя мало будуть походити на комфортні.