Як відправити файл по пошті, якщо він великого розміру. Як переслати файли великого об'єму.

Електронна пошта зручна для пересилки адресату ділових листів та інших документів. Також ви можете відправити e-mail фотографії, музику і відео. Якщо ж ці файли досить об'ємні за вагою, скористайтеся спеціальними сервісами свого поштовика.
Вам знадобиться
  • - зареєстрований e-mail;
  • - файл для завантаження.
Інструкція
1
Більшість поштових сервісів надає своїм користувачам чудову послугу з відправки файлів великих розмірів. Зручність даної функції полягає в тому, що для цього не вимагається особливих дій і витрат часу, тому що завантаження об'ємної інформації максимально автоматизована: файл сам відправиться на сервер. Ваше завдання полягає лише в тому, щоб вибрати під час роботи з поштою відповідний пункт.
2
Так, наприклад, в «Майл.ру» при створенні нового листа достатньо клікнути посилання з написом «Відправити файл> 20 Mb», яка розташовується правіше кнопки «Прикріпити файл». Після натискання посилання ви опинитеся на наступній сторінці з адресою http://files.mail.ru/, з якою зможете відправити до двадцяти файлів вагою до одного Гігабайта. Для їх відправки на сервер натисніть кнопку «Завантажити файл», виберіть їх місце розташування і дочекайтеся закінчення завантаження. Потім натисніть кнопку «Отримати посилання» - її потрібно буде вставити в «тіло» вашого листа.
3
Тут же ви можете скористатися VIIP-доступом, при якому інформація великого обсягу на сервері зберігається до двох місяців. Активувати VIP-доступ можна за допомогою sms-повідомлення вартістю 54 рубля по Росії і 2 у.о. для інших країн. Підключивши дану функцію, ви зможете продовжити термін зберігання своєї інформації на сервері, збільшити до 2 Гб розмір отправляемой за один раз інформації та до 20 Гб - обсяг сховища. І цілий рік ваші документи можуть перебувати на сайті за підключеної платній послузі «Суперфайл». Її вартість без ПДВ становить 27 рублів для Росії і 1 у.о. для інших країн.
4
На «Яндексі» великі обсяги інформації завантажуються на файловий хостинг «Яндекс.Народ», куди за один прийом можна закинути відразу кілька файлів. При цьому максимальний розмір одного файлу може досягати до 5 Гб. Ще одним плюсом даного хостингу є час зберігання на ньому інформації - до трьох місяців. При завантаженні кількох файлів максимальний обсяг кожного повинен бути приблизно 2 Гб.