Як вибрати номер ICQ.

Однією з найпоширеніших програм для спілкування є ICQ. У ній можна обмінюватися повідомленнями з користувачами, передавати різні файли, а також здійснювати відеодзвінки (в нових версіях). Зареєструвати ICQ номер не так складно. Є декілька способів.
Інструкція
1
На офіційному сайті компанії ICQ скачайте цю програму, натиснувши на посилання, зазначену нижче. Також є онлайн-версія web-icq. Для отримання власного UIN (унікального ідентифікаційного номер а) вам необхідно натиснути на кнопку, яка розташована у верхньому кутку сторінки «Реєстрація ICQ».
2
Відкриється форма для заповнення. У графах «Ім'я», «Прізвище», «Адреса електронної пошти», «Пароль», «Дата народження» введіть потрібні дані. Вони потрібні вам надалі, щоб увійти в програму ICQ. Придумайте максимально складний пароль, який містить не тільки букви, але й цифри. Завдяки такому поєднанню ви вбережете себе від злому ISQ. Натисніть кнопку «реєстрація», після чого на вашу поштову електронну скриньку надійде лист про підтвердження особи і з пропозицією заповнити більш детальну анкету про себе. У ICQ-агенті впишіть логін (електронна пошта) і пароль.
3
Можна скористатися спеціальним СМС-сервісом. Використовуючи цей метод для реєстрації номер а ICQ ви економите час, який витратили б, заповнюючи анкети. Ця процедура дуже зручна й проста. Відправте повідомлення зі словом «regnomer» (без лапок) на короткий номер 1121. У відповідь вам прийде повідомлення з особистим UIN і паролем для ICQ. Перед відправкою запиту уточніть вартість такого СМС-повідомлення у свого мобільного оператора стільникового зв'язку.
4
ICQ- номер можна купити в спеціальних інтернет-магазинах. Якщо у вас є зайві грошові кошти та не терпиться придбати незвичайний номер , скористайтеся цим методом. Улюблена комбінація цифр, а також їх кількість доступно в межах від 50 до 500 рублів. Коливання ціни залежить від самого номер а. Ціна «золотих» ідентифікаційних номер ов може досягати декількох десятків тисяч рублів.