Як згадати адресу пошти. Як мені скигліть свою ЕЛЕКТОН пошту.

Нерідко користувач втрачає доступ до важливої інформації, забуваючи свій адресу електронної пошти. Скористайтеся нескладними рекомендаціями і відновите втрачені дані.
Вам знадобиться
  • - ПК зі встановленою операційною системою Windows;
  • - доступ в інтернет;
  • - доступ до своїх акаунтів на багатокористувацьких ресурсах.
Інструкція
1
Скористайтеся списком контактів. Ймовірно, хтось із знайомих брав ваші послання і зможе вказати призабутий адресу . Існує й інший варіант відновлення втрачених даних. Наприклад, якщо ви проходили процедуру реєстрації на якому-небудь мережевому ресурсі, вказавши особисту поштову скриньку в якості логіна. Зайдіть на веб-сайт і дізнайтеся свій адресу електронної пошти.
2
Використовуйте ще один спосіб відновлення забутого адресу а. Відкрийте інтернет-ресурс, при реєстрації на якому ви вказали свій e-mail. Більшість веб-сайтів передбачають можливість відновлення втрачених даних особистих акаунтів своїх користувачів.
3
Перейдіть по посиланню «Забули?» Та натисніть на кнопку «Згадати пароль». Написи і пункти меню різних ресурсів можуть незначно відрізнятися в залежності від особливостей інтерфейсу. Але всі вони інтуїтивно зрозумілі і володіють загальною спрямованістю.
4
Відкрийте сторінку відновлення електронного адресу а. Якщо ви зі свого комп'ютера відвідували цей портал, скористайтеся останньої введеної записом у рядку "Логін", яку зберігає більшість веб-браузерів. Якщо ці дії не допомагають, уважно вивчіть інформацію по відновленню доступу до облікового запису.
5
Скористайтеся розділом «Допомога» та ознайомтесь з інструкцією по відновленню адресу а. Виберіть з контрольних питань той, на який ви відповідали під час реєстрації. Продублюйте відповідь, ввівши його в відповідне поле. Щоб згадати свій e-mail, завершіть дії з відновлення пароля і логіна.
6
Зверніться до адміністрації сайту, якщо жоден з перерахованих варіантів для вас не підходить. Вкажіть вашу проблему і пройдіть процедуру ідентифікації, коректно відповідаючи на всі контрольні питання модератора.