Куди ставити машину.

В холодний сезон перепади температури і підвищена вологість можуть негативно впливати на стан автомобіля. При цьому утворюється конденсат, який може обернутися іржею на кузові або ж вивести з ладу деякі системи. Саме тому важливо поставитися серйозно до вибору місця стоянки автотранспорту.
Гаражний комплексЕто, безумовно, кращий варіант. Тут є всі необхідні умови для комфортного зберігання завдяки постійній температурі, хорошої вентиляції і сухості. Однак не всі автолюбителі можуть це собі дозволити. Такий гараж може коштувати не дешевше іномарки середньої руки, а в деяких регіонах опалювані парковки і зовсім отсутствуют.Капітальний гаражБезусловно, головним достоїнством кам'яного, цегельного або дерев'яного капітального гаража є захист машини від різких перепадів температури. Слід також спорудити грати або вентиляційне вікно: завдяки гарній проветриваемости приміщення ви вбережете автомобіль від конденсата.Стоянка на уліцеКак не дивно, залишити автомобіль на вулиці - далеко не найгірший варіант: скапливания вологи на відкритому повітрі не відбувається, хоча сонячні промені досить відчутно шкодять лакофарбовому покриттю . Таким чином, ви ризикуєте отримати корозію. Уникнути подібних проблем, захистити машину від опадів та сонця може допомогти навіс. При наявності приватного будинку спорудити його поруч зовсім нескладно. «Ракушка» «Гараж-черепашка» за ступенем захисту - навіть гірше звичайного стоянки на вулиці. Стінки даного будови занадто швидко нагріваються і настільки ж швидко остигають, нормальна вентиляція відсутня. Машина, поставлена на ніч, буде повільно остигати, віддаючи своє тепло холодній «мушлі». Маленьке простір і відсутність вентиляції в кінцевому підсумку приведуть до утворення конденсату, який почне руйнувати кузов і моторний отсек.ЧехолХудшее, що ви можете зробити з автомобілем - накрити його чохлом. Між кузовом і чохлом відразу утворюється волога, поступово перетворюється в лід. Цей крижаний панцир то розширюється, то стискається залежно від температури, завдаючи шкоди лакофарбовому покриттю і приводячи до появи тріщин, не тільки псують зовнішній вигляд автомобіля, але і викликають корозію.
Одне з актуальних питань для тих, хто вирішив встановити собі нову аудіосистему в автомобіль: «Куди поставити підсилювач?» До цього питання треба підійти серйозно, щоб заощадити місце, якого в бюджетних невеликих автомобілях постійно бракує, а також мати вільний доступ до налаштувань підсилювача.
Інструкція
1
На седанах підсилювачі часто закріплюють на задній полиці знизу. Цей спосіб досить дешевий, крім того, є вільний доступ до регулювання підсилювача, забезпечується нормальне охолодження, та й місця в багажнику конструкція багато не займає, що робить цей спосіб установки найпоширенішим. Правда таку установку підсилювача красивою не назвеш, ще можуть заважати торсіони, утримують багажник у відкритому стані, але все одно даний спосіб найбільш популярний.
2
На автомобілях з кузовом хетчбек підсилювачі найчастіше закріплюються на спинках задніх сидінь. Спосіб досить постій, однак при експлуатації автомобіля є ризик пошкодження підсилювача перевезеним в автомобілі вантажем і обриву проводів під час розкладки крісла. Щоб за них не чіплявся вантаж, дроти треба як слід закріпити і сховати (по можливості).
3
Наступний спосіб установки підсилювача в автомобілі - установка під передніми сидіннями. У більшості сучасних автомобілів під сидіннями достатньо місця для установки підсилювачів середніх розмірів. Крім того, багато виробників автомобілів сьогодні розміщують елементи аудіосистеми якраз під передніми сидіннями.
4
Така установка має свої плюси: економія місця в багажнику, охолодження підсилювача, який до того ж не кидається в очі. Є, однак, один мінус - місця під автомобільним кріслом може не вистачити для установки підсилювача нестандартної форми і великих розмірів.
5
Багато сучасних автомобілів оснащені додатковими нішами для дрібних речей під підлогою багажника. Можна, в принципі, встановити підсилювач в таку нішу, але головною проблемою в такому випадку буде його недостатнє охолодження. Щоб вирішити цю проблему, потрібно установка спеціальних вентиляторів, а також комп'ютерних кулерів.