Як бути різною.

Прагнення до однаковості може бути виправдано тільки в тому випадку, якщо разом з ним ви постійно розвивається і вдосконалюється. Однак найчастіше жінки, які вміють бути різними, стають значно успішніше тих, хто уникає перемін.
Інструкція
1
Не бійтеся змінюватися. Саме страх часто позбавляє людей багатьох можливостей, які могли б докорінно змінити все їхнє життя. Навіть якщо ваш експеримент не вдасться, не варто ставитися до нього як до провалу, краще розцінити подію як безцінний досвід.
2
Забудьте про думку оточуючих, нехай на якусь мить воно перестане для вас існувати. Не важливо, що вони подумають про вашу поведінку, новому образі або настрої. Ви змінюєтеся в першу чергу для себе самої, а думки оточуючих повинні вас цікавити в останню чергу.
3
Почніть із зовнішнього вигляду. Одяг може сильно вплинути не тільки на вашу зовнішність, але і на внутрішній стан. Тому пройдіться по магазинах і купіть одяг найрізноманітніших стилів: від спортивного до класичного. У вашому гардеробі мають бути не тільки витончені туфлі на шпильках, але і зручні спортивні тапочки.
4
Змініть зачіску. Краще всього вибрати таку стрижку, яку можна укладати різними способами в залежності від настрою і ситуації. Так ви зможете за лічені хвилини перетворитися з прекрасною світської дами з приголомшливими локонами в завзяту любительку походів на природу з зібраними в зручний хвіст волоссям. Для кращого ефекту підберіть для себе кілька варіантів макіяжу.
5
Експериментуйте якнайчастіше. Намагайтеся щодня робити що-небудь, чого раніше ніколи не робили. Відмовтеся на кілька днів від якої-небудь своєї звички. Наприклад, можна піти на роботу дорогою, якою ви ніколи не користуєтеся.
6
Зверніть увагу на те, як ви себе почуваєте при зміні свого способу, чи змінюється при цьому ваш внутрішній стан і настрій. Якщо так, то ви на вірному шляху.
Зверніть увагу
Ви не повинні переступати через себе і через свої принципи заради того, щоб здаватися різною. Це повинно йти зсередини, відображаючи всі грані вашої особистості.