Як в Фотошопі збільшити очі.

Великі красиві очі - прикраса будь-якої особи. Adobe Photoshop дозволяє втілити мрії в реальність, хоча б частково. Засобами цієї програми ви можете змінити розмір, колір і розріз очей.
Інструкція
1
Відкрийте фотографію і скопіюйте зображення на новий шар за допомогою клавіш Ctrl + J або команди Layer via copy з меню Layer («Шар»). Це необхідно, щоб не пошкодити знімок невдалої корекцією.
2
В меню Filter («Фільтр») виберіть інструмент Liquify («Пластика»). По суті, це самостійний графічний редактор, з власною панеллю інструментів і засобами настройки. Для збільшення фрагмента зображення використовуйте Zoom Tool («Лупа»), для зменшення - цей же інструмент в поєднанні з затиснутою клавішею Alt. Щоб переміщати зображення, вибирайте інструмент Hand («Рука»).
3
Перш ніж змінювати форму і розмір очей, захистіть області, який можуть деформуватися в результаті ваших дій. На панелі інструментів відзначте Freeze Mask Tool («Замороження»). На панелі властивостей праворуч від зображення встановіть розмір кисті (Brush Size) і рівень впливу інструменту (Brush Density і Brush Pressure). Чим вище значення цих параметрів, тим сильніше будуть захищені області під маскою.
4
Зафарбуйте зіниці і райдужну оболонку. Для видалення маски використовуйте Thaw Mask Tool («Ластик»). Цей інструмент можна викликати за допомогою гарячої клавіші D.
5
Оберіть на панелі інструментів Bloat Tool («Розпухання»). Розмір кисті встановіть трохи больш райдужної оболонки. Значення Brush Density і Brush Pressure понизьте до 20, щоб вплив було акуратним, а результат - природним.
6
Наведіть курсор на око і клацніть мишкою. Слідкуйте, як змінюється зображення. Коли результат вас влаштує, натисніть ОК. Щоб скасувати невдале дію, натисніть Reconstruct («Скасувати»). Якщо хочете повернутися до первісного варіанта, використовуйте Restore All («Скасувати всі»).
7
Можна використовувати інструмент Push Left Tool («Зсув пікселів»). Якщо ви обводьте об'єкт проти годинникової стрілки, він збільшується, якщо за годинниковою - зменшується. Встановіть невисокі значення параметрів Brush Density і Brush Pressure, розмір кисті - трохи більше розміру райдужної оболонки. Обведіть райдужку. Інструмент застосовуйте обережно, щоб домогтися природного результату.