Як самому обклеїти плівкою авто. обклеїти плівкою мазда Атенза.

За своєю технологією обклеювання автомобіля плівкою може бути «сухий» і «мокрою». Перший спосіб більше підходить професіоналам. Тим, хто займається цим вперше, краще скористатися «мокрим» способом. При його застосуванні на автомобіль наноситься емульсія, приготована з води і якогось миючого засобу - для зручності укладання плівки.
Вам знадобиться
  • - вінілова плівка;
  • - канцелярський ніж;
  • - пластиковий або гумовий шпатель (ракель);
  • - повстяний шпатель;
  • - промисловий або аматорський фен;
  • - розпилювач, заправлений водою з миючим засобом (Fery, мило і пр.) в співвідношенні 10: 1;
  • - дрантя;
  • - скотч малярний.
Інструкція
1
Ретельно вимийте автомобіль. Очистіть його поверхню від будь-яких забруднень. Від чистоти поверхні залежить якість обклеювання, кузов повинен бути абсолютно чистий. Якщо на ньому є сліди масла або жиру, почистіть їх слабким розчином якого-небудь ЗНЕЖИРЮЮЧИЙ (уайт-спіриту та ін.).
2
Приміряйте плівку разом з підкладкою і монтажною стрічкою до зони, яку збираєтеся обклеїти. Плівку можна наклеювати на весь автомобіль відразу, проте зручніше клеїти її окремими шматками - на дверцята, капот, багажник і т.д. Обережно обріжте плівку по периметру зони канцелярським ножем, пропускаючи нож в зазор між ділянками - наприклад, між дверцятами і кузовом. Якщо зони не розмежовані стиком, використовуйте як міток, що розмежовують зони, малярний скотч, наклеюючи його на кузов.
3
Покладіть відрізаний шматок плівки на рівну чисту поверхню лицьовою стороною вниз і акуратно зніміть паперову підкладку. Слідкуйте за тим, щоб складки плівки не склеювалися між собою. Одному цю роботу виконувати важко, необхідно, щоб був помічник.
4
Окропити обприскувачем з водо-мильної емульсією обклеюваної зону автомобіля . При цьому покривайте всю поверхню, без пропусків. Краще нанести надлишок розчину, ніж залишити будь-які місця сухими. Емульсія потрібна для запобігання від передчасного прилипання плівки до автомобіля при її укладанні.
5
Покладіть плівку на зону таким чином, щоб вона зайняла своє точне положення. При підгонці зміщайте її в потрібних напрямах, водо-мильна емульсія дозволить робити це без праці.
6
Почніть приглаживание плівки за допомогою гумового шпателя, починаючи від центру і рухаючись до країв. При цьому підігрівайте плівку феном - дуже акуратно, щоб не розплавити її. Зустрічаються нерівності (ручки, молдинги і пр.) Пропускайте, що не відбуваючись їх до кінця. Їх черга прийде пізніше.
7
Спочатку прікатайте центральну зону, залишаючи краю не прікататься. Якщо в місцях переходу площин утворилися складки, відокремте плівку від кузова і підігрійте її, складка повинна зникнути. Після розгладження центральної зони прікатайте місця нерівностей, пропущені під час первісної наклейки. Активно користуйтеся феном для розігріву і натягу плівки в складних місцях.
8
Після того як вся плівка виявиться наклеєною, візьміть повстяний ракель і виганяйте з його допомогою бульбашки повітря і мильної піни від центру до країв. Якщо зустрічаються бульбашки, які неможливо вигнати назовні, прогрійте їх феном і проколіть. Найдрібніші бульбашки зникають самостійно після закінчення 1-2 тижнів.
9
Після завершення робіт з центральною зоною прікатайте краю плівки, обрізавши надлишки. Протріть обклеєне місце сухою ганчіркою і залиште автомобіль на добу - для «схоплювання» плівки. Чи не мийте його протягом одного тижня.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=R5HvMy9i2us
Зверніть увагу
Під час обклеювання температура повітря не повинна бути нижче + 20 ° C. Приміщення повинно бути чистим - без пилу, комах, тополиного пуху і пр.Не допускайте намокання паперової підкладки плівки, це ускладнить її удаленіе.Ізбегайте перегріву плівки феном - щоб уникнути її розплавлення.