Як відновити незбережений документ. пропав документ ворд на комп'ютері Як повернути.

Рішення завдання відновлення незбереженого документа може бути умовно розбито на два методи, залежно від того, чи був документ випадково закритий самим користувачем, або сталося несподіване завершення роботи офісного додатка.
Вам знадобиться
  • Microsoft Office 2010.
Інструкція
1
Якщо сталося несподіване завершення роботи офісного додатка, що входить в пакет Microsoft Office версії 2010, то дочекайтеся появи області завдань «Відновлення документів». У цій області можливе збереження до трьох файлів, відновлення яких може бути здійснено користувачем.
2
Розкрийте посилання з символом стрілки, що знаходиться поряд з потрібним документом у віконці відновлення і вкажіть бажану дію: - «Відкрити» - для перегляду останньої версії документа ; - «Зберегти як» - для зміни імені або версії потрібного файлу; - «Видалити» - для очищення каталогу відновлених документов.Сохраніте відновлений документ.
3
При випадковому закритті документа самим користувачем без попереднього збереження, викличте головне меню, натиснувши кнопку «Пуск» і перейдіть в розділ «Усі програми». Розгорніть вузол Microsoft Office версії 2010 і запустіть додаток, в якому був створений закритий файл.
4
Викличте меню «Файл» верхньої сервісної панелі вікна обраного додатка і виберіть команду «Останні файли». Вкажіть підпункт: - «Відновити незбережені документи» - для файлів, створених у Word; - «Відновити незбережені книги» - для файлів, створених в додатку Excel; - «Відновити незбережені презентації» - для файлів, створених в додатку PowerPoint.
5
Знайдіть підлягає відновленню документ в каталозі діалогового вікна і скористайтеся командою «Відкрити». Збережіть відновлений файл за допомогою команди «Зберегти як» верхньої сервісної панелі вікна офісного програми.
6
Альтернативним методом може служити створення нового документа в потрібному офісному додатку. Після цього розкрийте меню «Файл» і вкажіть пункт «Відомості». Скористайтеся командою «Управління версіями» і вкажіть одну з перерахованих вище команд відповідно до використовуваним додатком. Знайдіть потрібний документ в каталозі і скористайтеся командою «Відкрити». Збережіть відновлений файл.