Як самому відполірувати авто. Як встановити активну антену на автомобіль.

Особистий автомобіль для власника - це предмет особливої гордості і обожнювання. Проте з часом в результаті впливу факторів зовнішнього середовища на кузові можуть з'явитися різні подряпини і мікротріщини. Позбутися від них, повернути машині прекрасний зовнішній вигляд і захистити лакофарбове покриття від корозії допоможе полірування.
Вам знадобиться
  • - автошампунь;
  • - уайт-спірит;
  • - полірувальна машинка;
  • - крупноабразівная паста;
  • - коло для грубої поліровки;
  • - м'яка бавовняна ганчірочка;
  • - мелкоабразівной паста;
  • - поролонова насадка;
  • - захисна паста.
Інструкція
1
Перш ніж приступати до полірування автомобіля, ретельно вимийте його з використанням автошампуня і висушіть. Після цього за допомогою уайт-спіриту очистіть кузов від вихлопних газів, в'їдаються частинок асфальту та інших забруднень, які залишилися після миття. Тепер можете приступати до полірування.
2
Вона складається з двох етапів. Перший допомагає видалити глибокі подряпини, а другий - додати кузову блиск. Спочатку візьміть крупноабразівную пасту і умовно розділіть поверхню кузова на окремі ділянки 40х40 см. Для обробки кожного з них знадобиться приблизно по 30 г пасти (2 чайні ложки). Розмажте вказану кількість по першому ділянці.
3
Встановіть на полірувальну машинку коло для грубої поліровки і, включивши її на найнижчу швидкість, починайте рівномірно розподіляти пасту по поверхні кузова. Як тільки ви два рази пройдете цю ділянку, перемкніть машинку на наступну швидкість. На завершення цього етапу, зітріть залишки пасти за допомогою м'якої та сухої бавовняної ганчірочки.
4
Другий етап полірування проводиться аналогічно першому, але вже з використанням мелкоабразівной пасти і відповідного полірувального круга. Після кожних 3-4 циклів обов'язково промивайте полірувальні круги теплою водою і висушуйте їх.
5
По закінченню поліровки приступайте до нанесення на кузов автомобіля захисного покриття. Для цього встановіть на полірувальну машинку спеціальну поролонову насадку. Нанесіть невелику кількість захисної пасти на полірований ділянку і гарненько її розітріть, щоб видалити згустки. Залиште на пару хвилин, поки паста не почне підсихати і біліти.
6
Коли це станеться, включіть машинку на середню швидкість і починайте обробляти нею поверхню кузова. Обов'язково дотримуйтеся золоту середину в поліровці на всіх етапах. Рекомендується наносити захисну пасту не частіше ніж раз на місяць. Після такої обробки кузова наступного разу буде достатньо просто добре помити автомобіль .
7
Полірувати автомобіль можна і вручну. Для цього нанесіть на чисту суху серветку, невелика кількість поліролі. Рівномірно розподіліть її по полірованим ділянкам і дайте їй трохи підсохнути до появи білуватого нальоту. Після цього ретельно відполіруйте поверхню, зробивши не менше 15-20 кругових рухів на кожній дільниці.
Зверніть увагу
Не можна використовувати поліролі при високій температурі, при підвищеній вологості і на сонці. Поліровка при температурі нижче +6 градусів також небажана.
Корисна порада
Починайте полірування автомобіля з даху і поступово опускайтеся вніз.Поліровать машину краще в добре освітленому приміщенні, щоб мати можливість контролювати процес.