Як вивести татуаж. татуаж самостійно.

Татуаж допомагає підкреслити красу брів, вій, з його допомогою можна виділити повіки, зробити більш окресленими і насиченими губи. Нанесені барвники з часом вимиваються самостійно, їх доводиться оновлювати. Якщо є бажання видалити татуаж завчасно, необхідно звернутися в косметичний салон до майстра, який проводив нанесення.
Інструкція
1
Якщо ви хочете позбутися від нанесеного татуажу, не намагайтеся це зробити самостійно. Ваші спроби не принесуть бажаного результату, домашнє використання будь-яких методів може завдати серйозної шкоди шкірі обличчя.
2
Самий безпечний, надійний, абсолютно безболісний метод видалення татуажу - це використання лазерної корекції. Процедура коштує досить дорого, але дозволяє швидко видалити нанесений татуаж, зводячи побічні ефекти у вигляді почервоніння і кірочок до мінімуму. Лазерне видалення проводиться в будь-якому косметичному салоні, оснащеному сучасними медичними приладами.
3
Не менш популярний метод видалення татуажу - це нанесення нового тату тілесного кольору. Барвник вбивається глибоко під шкіру і допомагає повністю видалити раніше нанесений татуаж. При цьому зіграти після процедури не рекомендується. Якщо колір шкіри зміниться, нанесений тілесний відтінок буде виглядати білими плямами.
4
Хірургічний метод позбавлення від татуажу, або дермабразія - це зрізання ділянок шкіри навколо барвника і висічення його за допомогою скальпеля. Такий спосіб може призвести до тяжких ускладнень, глибоким рубців, тому проводиться лише у виняткових випадках.
5
Хімічне видалення татуажу за допомогою кислот і солей також відноситься до небезпечних, але досить-таки ефективним методам видалення татуажу з шкіри обличчя. Полягає він у частковому випалюванні шкіри разом з нанесеним барвником, що може призвести до глибоких рубців і шрамів.
6
Останній метод видалення татуажу - електрокоагуляція. За допомогою високих імпульсів електричного струму тату повністю зникає, але шрами після опіків надовго залишаються головною прикрасою шкіри обличчя.
7
Абсолютно безпечних методів видалення татуажу не існує, тому перед нанесенням будь-якого тату добре подумайте, а чи потрібно вам це і що ви будете робити, якщо захочете змінити імідж або примхлива мода зміниться і стильними будуть абсолютно інші образи.
Татуаж - це технологія, яка дозволяє не тільки коригувати риси обличчя, а й усувати різні дефекти. Правда він не завжди добре вписується в імідж, а часто втрачає свою красу. Вирішити проблему можна, для цього потрібно чимало коштів, терпіння і вашого часу.
Інструкція
1
Татуаж можна назвати неглибокою татуюванням, він тримається до п'яти років. Татуаж дозволяє коригувати форму брів, губ, маскувати шрами і інші недоліки шкіри. Технікою татуажу є проникнення голки на кордон епідермісу і дерми. Але якщо татуаж вам не сподобався, або він не підходить до вашої особи, то можна його прибрати. Робити це краще в спеціалізованих клініках, оскільки процедура ця складна, крім того від неї залежить краса і здоров'я вашої шкіри. Але потрібно бути готовим, що після всіх процедур можуть залишитися рубці. Все залежить від кваліфікації фахівця і особливостей вашої шкіри.
2
Видалення татуажу може зайняти 2-3 сеансу. Лікар сам визначить, скільки сеансів вам буде потрібно. Зараз є сучасні лазерні технології, які можуть провести видалення татуажу з брів, повік, виведення татуажу губ та інших елементів перманентного макіяжу та татуажу на обличчі. В процесі видалення лазером тату на губах або очах, пігмент барвника руйнується енергетичним потоком. Якщо ви боїтеся випробувати біль при цій процедурі, то причин для страху немає. Це абсолютно безболісно і ефективно.
3
Після процедури змащуйте шкіру два-три рази на день розчином перманганату калію. А через тиждень можете почати застосування косметичних кремів володіють пом'якшувальною, зволожуючим або регенерує ефектом. Цілком підійде легкий дитячий крем з рослинними екстрактами. Також будьте обережні під час прийому ванни або душу. Не можна допускати прямого контакту шкіри з водою. А ще необхідно уникати сонячних променів. Виходячи на вулицю, прикривайте ділянку шкіри, в іншому випадку у вас можуть утворитися пігментні плями, а це не прикрасить вас точно.
Корисна порада
Краще завжди видаляти татуаж в холодну пору року, так як саме в цей час менше ультрафіолету і простіше приховати від сторонніх очей відновлювальний період.