Як підключати нову електроплиту. плити склокераміка відео.

Незважаючи на те, що більшість населених пунктів газифіковано, існують будинки, в яких не проведено газ. Цим обумовлена установка електроплит. Деякі свідомо прибирають газову плиту, встановлюючи електричну. В порівнянні з газовими, електричні плити мають ряд переваг.
Інструкція
1
Самостійна установка не завжди виправдана. По-перше, при найменшому порушенні процесу установки компанія-виробник має право відмовити вам в гарантійному обслуговуванні. Якщо ви не впевнені у своїх силах, зверніться в компанію, яка професійно займається установкою домашньої техніки.
2
Спочатку необхідно демонтувати стару плиту. Для цього, відключаєте електрику, розтискати клеми і витягуєте плиту. Потім проводять спеціальну електролінію від щитка, або перевіряють справність старої проводки.
3
Для прокладки проводів, на стінах роблять розмітку, по якій пробивають штроби за допомогою перфоратора, або долота з молотком. В них в спеціальній ізолюючої жилі проводять дроти, кріплять їх через кожні 20 см до стіни спеціальними власниками. У місці виходу розетки формують порожнину і встановлюють розетку. Зверху штроби шпатлюют.
4
Потім необхідно передбачити теплоізоляцію стіни, а також упевнитися, що вся прилегла до плити меблі має вогнетривкі елементи.
5
Прочитайте інструкцію для підключення плити. В ній обов'язково повинні бути вказані схеми підключення до двофазної, трехфазной або однофазної електромережі. Найкращий варіант підключення - це трифазний струм. Він передається по трьом фазним проводам (L1, L2, L3), а зворотної лінією для них є нульовий провід (N). Навіть якщо у вас не трифазна система, то на схемі ви побачите ті ж L1, L2, L3 і N, відрізнятися підключення буде лише установкою перемичок між фазами. Увімкніть електрику, наявність струму в розетці перевірте індикатором.
6
Встановіть плиту на місце. Включіть її в розетку і перевірте роботу. Нагрівання конфорок повинен відбуватися за час, вказаний в інструкції. Якщо все відповідає нормам, плита готова до експлуатації.