Як виконати творчий проект.

Творчий проект - це самостійне навчально-творче завдання. В результаті його розробки і здійснення повинно бути виготовлено або запропоновано щось нове, що відрізняється від аналогів. Темою проект а може бути якесь художнє виріб, художнє оформлення приміщень, ремонтні роботи, реставрація та т.п.
Інструкція
1
Докладно позначте, що саме ви хочете зробити і чого досягти. Також ви можете вказати, які матеріали, і в якій кількості вам для цього знадобляться. Опишіть і оптимальний спосіб реалізації вашого плану. Можете позначити терміни виконання творчого проект а.
2
Приділіть особливу увагу технології виконання творчого проект а, економіці та дизайну. Пам'ятайте, що ваш проект повинен бути оптимальним за співвідношенням трудомісткість - витрати - естетика.
3
Ретельно підберіть необхідні матеріали та обладнання, які знадобляться вам для здійснення вашого творчого проект а. Також постарайтеся дотримати оптимальність. Пам'ятайте, що має бути все необхідне, але нічого зайвого.
4
Постарайтеся, щоб ваш проект в максимально можливій мірі поєднував такі критерії, як: художні, технологічні та екологічні. Тобто, щоб в результаті інтер'єр приміщення вийшов красивим, з гармонійним поєднанням кольорової гами та елементів декору. Мета повинна бути досягнута при оптимальних грошових витратах, мінімумі дорогих дефіцитних матеріалів, а також з мінімумом відходів.
5
Підготуйте всю необхідну документацію, наприклад, креслення, малюнки, план, технологічний регламент. Постарайтеся, щоб вона була гранично точною і зрозумілою для замовника. Не допускайте ніякої неясності і двоякого тлумачення.
6
Регулярно контролюйте безпосередній хід робіт по здійсненню проект а. При необхідності оперативно вносите зміни, наприклад, використовуючи замість одного матеріалу іншої.
7
Після виконання творчого проект а будьте готові відповісти на запитання замовника, що стосуються художніх достоїнств, технології виготовлення, економічності і т.д. Можливо, вам доведеться щось підкоригувати.