Як вичініть шкуру.

вичинювання, або вичинка шкур, - заняття дуже давнє. Людина здавна використовував шкури добутих тварин для виготовлення одягу. Щоб шкура стала зручною шубкою, шапкою або піджаком, над нею треба чимало потрудитися.
Вам знадобиться
  • Емальований бачок або скляна посудина, житнє або вівсяне борошно грубого помелу, сіль кухонна, сода, дріжджі, галун хромові, пральний порошок.
Інструкція
1
Висушену прісно-сухим способом шкуру помістіть в бачок і залийте водою. Вимочуйте, міняючи воду двічі на день і розминаючи, кілька діб. В результаті шкура повинна зовні стати схожою на свіжу. Щоб, отмока, шкура заодно і відмилася, додайте у воду прального порошку.
2
Наступний після отмокі етап - мездрение. Натягніть шкуру на колоду хутром всередину або розкладіть, якщо вона велика. Тупим ножем, або зворотною стороною пиляльного полотна, або сталевий щіткою акуратно знімайте з неї залишки жиру, м'яса і плівки в напрямку від хвоста до голови і від хребта до живота.
3
Знежирте шкуру , промивши її ще раз в розчині прального порошку, шампуню або туалетного мила, залежно від того, що ви вичіняете. Дайте стекти всій воді і протріть мездру чистою сухою ганчіркою, щоб видалити залишки непотрібної вологи.
4
Наступний етап вичинки - квашення. В емальованому або скляному посудині приготуйте наступний склад: в 1 літрі гарячої води розмішайте 200 г житнього або вівсяної муки грубого помелу, додайте в бовтанку 7 г дріжджів, 25 г кухонної солі і 0.5 г харчової соди. На 1 кг шкур необхідно 3 кг цього киселю.
5
В остиглий розчин занурте шкуру міздрею назовні. Процес досить довгий, але важливо не перетримати, бо це може привести до випадання волосся. Шкуру періодично перевертайте. Через 2-3 дні на поверхні міздрі повинен з'явитися білий наліт і розчин придбає стійкий запах хліба. Процес закінчено. Вийміть, дайте стекти розчину і приступайте до дублення.
6
Покладіть на 1 л води 7 г хромових квасцов і 55-60 г кухонної солі. Періодично перемішуючи, витримайте шкуру в розчині від 12 до 24 годин. На 1 кг шкур має припадати 3 літри хромового дубителя.
7
Заготовте кору і дрібні гілочки верби. Заповніть ними посудину, чи не утрамбовуючи, і проваріть 30 хвилин. Потім розчин злийте, додайте в нього 50 г кухонної солі на 1 л води і остудіть. Це таннідное дублення. Шкура в ньому може перебувати від 12 годин до 4-х діб, поки шкіра не просочиться повністю. Після дублення шкуру на дві доби покладіть під гніт на дозрівання.
8
Щоб шкура стала м'якою, підвищилася її міцність і еластичність, прожіруйте мездру який-небудь водно-жирової емульсією. Після жирування залиште шкуру на пролежку на 3-4 години. Не даючи шкурі повністю висохнути, розімніть, порастягівайте її в різних напрямках. Потім натріть мездру крейдою і затріть наждачним папером. Залишилося надати товарний вигляд - вибийте шкуру і розчешіть хутро.
Зверніть увагу
Зазначеним способом можна вичінять шкури найрізноманітніших тварин. Необхідно тільки залежно від виду тварини, віку, величини шкури робити поправки на концентрацію розчинів та час перебування в них шкур.
Корисна порада
Якщо шкура свіжознятий, «парна», перший етап отмокі опускається.