Як в Фотошопі змінити формат картинки. Як картинці змінити формат.

Форматом зображення стосовно «паперовим технологіям» прийнято називати розміри картинки - її довжину, ширину або співвідношення цих величин. А в електронних технологіях таким словом частіше позначають стандарт запису даних, який використовується при збереженні зображення в файл. За допомогою графічного редактора Adobe Photoshop можна змінити і розміри картинки, і тип файлу, в який вона буде записана.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Незалежно від того, чи потрібне вам змінити розміри зображення або тип котра береже його файлу, почніть з запуску редактора і завантаження в нього вихідної картинки. Якщо ви двічі клікніть по файлу в «Провіднику» або на робочому столі, обидві ці операції будуть послідовно виконані автоматично - ОС зробить це за вас.
2
Для зміни довжини і ширини зображення вам потрібно викликати відповідний діалог - розкрийте розділ «Зображення» в меню редактора і виберіть пункт «Розмір зображення». Замість меню можна скористатися «гарячими клавішами» Alt + Ctrl + I.
3
За умовчанням в цьому діалозі стоїть відмітка в полі «Зберігати пропорції». Це означає, що всяка зміна довжини або ширини автоматично змінить і значення другого розміру. Приберіть цю позначку, якщо дотримуватися вихідне співвідношення сторін не потрібно.
4
Змініть значення в полях «Довжина» і «Ширина» на потрібні. В це вікно вміщено дві пари таких полів - одну зручніше використовувати, якщо передбачається виводити картинку на друк, а інша відноситься до екранних розмірам. Зміна значень в одній з двох секцій будуть автоматично повторюватися і в іншій. Натисніть кнопку ОК, і картинка придбає задані розміри.
5
Якщо ж змінити вимагається формат файлу, в якому зберігається зображення, відразу після завантаження картинки відкрийте один з трьох варіантів діалогу збереження. В розділі «Файл» меню Adobe Photoshop команди їх виклику позначені як «Зберегти для Web і пристроїв», «Зберегти як» і просто «Зберегти».
6
В кожному з цих діалогів є поле «Тип файлу» зі списком доступних графічному редактору форматів запису зображень - виберіть серед них потрібний. При виклику діалогу з використанням команди «Зберегти для Web і пристроїв» цей список, що випадає з'являється на другому етапі, після форми з настройками оптимізації якості зображення. Правильніше буде вибрати тип файлу до зміни налаштувань у формі оптимізації - список форматів поміщений в її правий верхній кут. Після установки бажаного типу натисніть кнопку «Зберегти» - файл зображення буде записаний в обраному форматі.