Як весело привітати з ювілеєм.

День народження буває тільки раз на рік, а ювілей ще рідше. З такою подією завжди хочеться привітати якось по-особливому, щоб в пам'яті якомога довше залишалися приємні та веселі моменти. Важливо бути оригінальним і винахідливим у своїх привітаннях, у виборі подарунка, у створенні атмосфери незабутнього свята.
Інструкція
1
Року проносяться мимо, залишаючи гіркий осад безвозвратности. Постарайтеся в цей день не давати ювіляру приводів для смутку. Підготуйте розважальну програму для гостей, дайте винуватцю торжества відчути себе потрібним і повним життєвих сил і енергії.
2
Якщо ювіляром є подруга (друг), колега по роботі або кохана людина, ваше привітання має бути творчим і сучасним. Добре знаючи звички, захоплення, діяльність ювіляра, підкресліть якісь його особливості, унікальні здібності і таланти. Придумайте привітання у вигляді вірша, веселого оповідання чи повчальної притчі, головним героєм якого буде ювіляр.
3
Круглу дату відзначають ваші бабуся чи дідусь? Влаштуйте святковий вечір, на якому зберуться рідні та близькі друзі. Приготуйте що-небудь незвичайне до столу, за бесідою обов'язково згадаєте про світлих моментах минулого. У своєму привітанні розкажіть про ювіляра, його здобутки й досягнення, висловіть свою любов і повагу. Будьте щирими.
4
Для ювілярів-друзів і колег можна влаштувати вечірку-сюрприз. Зняти все торжество на фото- і відеокамери, а потім створити оригінальний альбом або змонтувати фільм і подарувати винуватцеві торжества.
5
Якщо ювіляром є кохана людина або ви відзначаєте річницю весілля або знайомства, можете зробити оригінальне освідчення в коханні. Для цього зверніться у спеціальну організацію, що займається виготовленням рекламних банерів, і замовте оригінальне і веселе привітання з фотографіями. Заповітні і трепетні слова любові можуть бути не тільки написані на папері, а й намальовані на небі. Сьогодні існує безліч унікальних послуг, що відповідають всім вашим бажанням і вимогам.
6
Вибір подарунка також досить важливий. Він повинен відповідати особливостям ваших відносин з ювіляром, бути символічним і оригінальним, щоб пам'ять про нього залишилася на довгий час.
7
Якщо ж у вас немає можливості привітати ювіляра особисто, зробіть це за допомогою інтернету. Зніміть оригінальне вітальне відео і відправте імениннику по електронній пошті або скористайтеся послугами соціальних мереж.