Як включити верстви в шаблоні.

Зображення у форматі psd, порізані на фрагменти і готові до перенесення в вихідний код веб-сторінок, зазвичай називають шаблонами. Існують такі напівфабрикати і для створення, наприклад, календарів, художньо оформлених портретів і т.д. Часто шаблони крім основної картинки містять кілька додаткових варіантів, які не видно за замовчуванням. Щоб їх подивитися, треба включити видимість відповідних шарів зображення.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Запустіть графічний редактор і відкрийте в ньому файл з шаблоном. Photoshop підтримує більшість функцій операційної системи, тому завантажити psd-файл можна простим перетягуванням його у вікно програми.
2
Для управління шарами в цьому додатку призначена спеціальна панель, яка в меню і довідкових матеріалах так і позначається - « Шари ». Якщо ви не бачите її в інтерфейсі редактора, розкрийте в його меню розділ «Вікно», знайдіть в ньому назву цієї панелі та клікніть мишкою. Можна обійтися і без меню - натискання «гарячої клавіші» F7 теж відкриває панель шарів.
3
Знайдіть Лейер, в який поміщено потрібне зображення. У лівого краю рядка в панелі є поле, де у видимих в даний час шарів видно зображення ока, а у прихованих воно відсутнє. Клацання лівою кнопкою миші по цьому порожньому полю включить видимість і шару, та піктограми з оком. Це ж можна зробити і через розділ « Шари » в меню графічного редактора - виберіть в ньому пункт «Показати шари».
4
Потрібне вам зображення може бути складено з різних структурних одиниць, тоді вам треба проробити цю операцію з кожною з них. Але якщо це шаблон професійної якості, елементи кожного варіанта зображення будуть згруповані і поміщені в окремі папки. В цьому випадку включати видимість кожного Лейере не доведеться, достатньо зробити це з рядком відповідної папки в панелі шарів.
5
Включення видимості може виявитися недостатньо для того, щоб побачити приховане зображення - воно може виявитися закритим вмістом Лейере з верхніх рядків панелі шарів. В цьому випадку виконайте з мешающими елементами структури картинки зворотну операцію - відключіть їх видимість клацанням по полю з піктограмою ока.
6
Іноді структура шарів така, що для відображення одного з варіантів картинки видимим повинен бути тільки один шар. В цьому випадку зручно користуватися методом, який одночасно з включенням відображення шару відключає його у всіх інших. Секрет цього методу проста - коли клацаєте по іконці з зображенням очі, потримайте Alt.