Як увійти у свою поштову скриньку на Рамблері. Як відправити через електронний rambler ящик відео.

Поштовий сервіс «Рамблер» окрім електронного ящика пропонує своїм клієнтам ряд цікавих проектів, для використання яких достатньо здійснити реєстрацію на сайті.
Інструкція
1
Переглянути свою пошту, відправити лист - все це можливо тільки при використанні поштового ресурсу, на якому перед початком роботи потрібно пройти реєстрацію і створити свою електронну скриньку.
2
Після чого для входу в пошту достатньо буде ввести облікові записи користувача - логін (ім'я електронного ящика без вказівки домена) і пароль. Він відомий тільки вам, в результаті втрати може бути відновлений. Щоб виключити можливість злому шахраями вашого e-mail, нікому не повідомляйте своїх облікових відомостей і при нагоді, хоча б інколи (а в ідеалі - раз в два-три місяці) міняйте пароль.
3
Якщо у вас вже є е-mail на «Рамблере», введіть у відповідні рядки на головній сторінці сайту http://id.rambler.ru/login свої ім'я та пароль.
4
Якщо ж ви ще не обзавелися аккаунтом на «Рамблере», зробити це ніколи не пізно. Але починати доведеться також з головної сторінки http://mail.rambler.ru/. Клікніть на що розташувалася зліва кнопку «Завести пошту на« Рамблере »і пройдіть основну процедуру по створенню електронного ящика .
5
Для цього вам потрібно буде на сторінці http://id.rambler.ru/profile/create?back=http://mail.rambler.ru&rname=mail ввести свої особисті дані - ім'я, прізвище та адресу електронного ящика . Після чого система перевірить ваш логін. І якщо такого в системі немає, запропонує вам пройти до наступного кроку. У разі виявлення ідентичного адреси, логін доведеться замінити.
6
Потім перейдіть на наступну сторінку. У новому вікні вам потрібно ввести пароль, який буде використовуватися для входу в аккаунт, і повторити його в нижньому рядку. Після чого дайте відповідь на контрольне запитання. В даному випадку ви можете зупинити свій вибір на одному із запропонованих варіантів або ввести свій. Відповідь на контрольне запитання необхідний для відновлення доступу до аккаунту, якщо він з якоїсь причини буде втрачений.
7
Після цього заповніть решту графи анкети: вкажіть додатковий e-mail, свою стать, дату народження. Введіть код, вказаний на картинці, і натисніть «Зареєструватися». Ось і все: завдання виконане. З цієї хвилини ви отримуєте доступ до всіх сервісів «Рамблера».