Як відтворити відеоролики.

Як і в звичайному CD/DVD плеєрі домашнього кінотеатру, в комп'ютері відтворенням відеороликів управляє спеціальне програмне забезпечення. Основні відмінності укладені лише в тому, що в програвач програму встановлюють на заводі і там же її налаштовують, а в комп'ютері ця турбота часто лежить на користувачеві. Проте, сучасні програми не роблять відтворення відеороликів складним завданням.
Інструкція
1
Якщо ви завантажили відеоролик з диска або якого-небудь мережевого ресурсу, значить, на одному з носіїв вашого комп'ютера з'явився відповідний файл. Найпростіше запустити відтворення двічі клацнувши по ньому лівою кнопкою мишки - зробіть це, і ОС сама знайде програму для відтворення, запустить її і передасть посилання на обраний для програвання ролик.
2
Якщо замість екрану програми-програвача ви побачите пропозицію вибрати додаток для обробки цього типу файлів, значить, в комп'ютер ще не встановлена потрібна програма. Підберіть в інтернеті найбільш підходящий відеоплеєр - їх існує велика кількість і майже всі вони безкоштовні. Для завантаження обраного додатка використовуйте сайт виробника - це значною мірою убезпечить вас від установки програм, заражених вірусами і шпигунами. Після інсталяції програми стане можливо використовувати метод відтворення, описаний в першому кроці.
3
Основна проблема відтворення відеороликів сьогодні полягає у величезній кількості форматів, які використовуються при їх запису. Кожен з них потребує окремого модуля - «кодека» - в програмі-програвачі або в операційній системі комп'ютера. Якщо замість відтворення відео додаток видасть повідомлення з кодом помилки або з інформацією про невідомий форматі даних, вам доведеться знову вирушати в інтернет, тепер - на пошуки відсутнього кодека. Визначити, який з них вам потрібен, можна або по розширенню файлу, або за інформацією про ролик, доступною в програмі-програвачі. Введіть відомі дані в пошукову систему і знайдіть посилання на сайт виробника потрібного кодека. Найчастіше вони встановлюються так само, як і решта програми - завантажте інсталяційний файл, запустіть його і дотримуйтесь вказівок майстра установки.
4
Деякі відеоролики призначені для програвання в режимі он-лайн, тобто через браузер. Як правило, програма для відтворення в цих випадках вбудована в веб-сторінку і завантажується разом з нею. Але іноді для відтворення досить флеш-плеєра, який встановлений як плагін до браузеру. Якщо його ще немає в вашому інтернет-браузері, перейдіть за посиланням http://get.adobe.com/ru/flashplayer/otherversions, за допомогою розміщеної на цій сторінці форми підберіть, а потім завантажте та встановіть останню версію цієї програми.
Файли з розширенням .iso називаються образами диска. Вони зберігають всю структуру і зміст компакт-диска, будь то інсталяційний файл, музичні записи або DVD-фільм. Відтворити .iso файл можна за допомогою спеціального софту.
Інструкція
1
Для відтворення файлу з розширенням .iso вам знадобиться спеціальна утиліта - Daemon Tools. Дана програма призначається для так емуляції віртуального CD-приводу, в якому згодом монтується образ диска. Daemon Tools поширюється в двох варіантах дистрибутивів - платному і безкоштовному. Для відтворення iso файлів в домашніх умовах функцій безкоштовної версії буде цілком достатньо. Завантажити її можна з офіційного сайту за посиланням http://www.daemon-tools.cc/rus/home. Встановіть програму, після чого перезавантажте комп'ютер. Під час установки відключайте інсталяцію рекламних модулів, які можуть вбудуватися в ваш браузер і операційну систему.
2
Після установки Daemon Tools автоматично потрапляє в автозавантаження Windows і при завантаженні системи починає працювати у фоновому режимі. Іконка програми при цьому буде знаходиться в правому нижньому кутку екрану поряд з системним годинником (в треї). Для того, щоб відкрити настройки програми натисніть на неї правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть кнопку "Емуляція". Після цього клікніть по рядку "Всі опції включені", яка знаходиться в випадаючому меню. Тепер в системі з'явиться віртуальний диск, або декілька дисків, які будуть видні в усіх файлових менеджерах.
3
Для відтворення файлу формату .iso клікніть лівою кнопкою по іконі на пункт виду "Привід 0: [X:] Порожній". Після цього відкрийте файл образу диска у вікні, провідника Windows.Зайдіте в "Мій комп'ютер" і переконайтеся, що один з віртуальних приводів тепер називається по імені образу диска. Зробіть подвійне клацання по його іконці. В результаті цього віртуальний диск або відкриється як звичайний CD після автозапуску. Тепер відтворити ISO файл можна як звичайний компакт-диск.