Як зберігати дитяче харчування.

Запорукою успішного росту і хорошого здоров'я маленької дитини є корисне живлення . Прилавки пістрявлять різнокольоровими баночками зі спеціальним м'яким пюре як вітчизняних, так і імпортних виробників; от тільки серед величезної кількості перекладів на іноземних баночках чи не знаходиться інформації про те, як же продукт після відкриття упаковки слід зберігати.
Інструкція
1
Прочитайте уважно всю інформацію на упаковці - зрідка умови зберігання все ж друкуються, правда, тільки для не розкрити упаковки. Як зберігати вже відкрите пюре, наприклад, вказується не завжди. Якщо з яких-небудь причин ніякої інформації немає, то дотримуйтесь загальновідомим правилам зберігання дитячого харчування.
2
Не залишайте розкриту баночку довше двох днів в холодильнику - дитяче живлення псується безповоротно. Розігрівати при цьому варто не всю баночку, а тільки необхідний обсяг, інакше максимальний термін зберігання скорочується до одного дня. Стандартна температура зберігання - від 0 до +12? С для невикористаної упаковки з дитячим живлення м. Для розкритої банки від 0 до +4? С (звичайна температура в холодильнику). Якщо немає можливості тримати відкриту баночку в холодильнику, то термін зберігання зменшується до 4-6 годин, в залежності від зовнішньої температури. До +20? С - 6 годин, понад - 4 години.
3
Викиньте пюре або йогурт, якщо сумніваєтеся, годувати дитину чи ні продуктами, простоявши три дні в холодильнику. Дитячого харчування в магазинах вистачить на всіх, а порошковий продукт до цього часу може містити пристойну кількість бактерій і речовини, які утворюються в результаті окислення виготовленої маси. Пам'ятайте, що зовнішній вигляд і запах продукту залишаються колишніми протягом майже всього терміну зберігання, тому дуже важко відрізнити вже зіпсувався продукт від нормального. Здоров'я дитини має бути дорожче декількох зайвих баночок.
4
Звертайте увагу також і на те, в яких умовах зберігається дитяче живлення в магазині. Охолоджувані полки і не прострочені продукти внушат довіри, тоді як температура за +30? С і розташовані на звичайних стійках баночки повинні змусити вас сумніватися при покупці. Варто пам'ятати, що різниці між імпортним і вітчизняним товаром на прилавках практично немає: перевезення по Європі здійснюється під суворим наглядом, а ось по Росії як закордонна продукція, так і вітчизняна перевозиться без належного контролю.