Як вибрати мангал.

Приготування смачного і м'якого шашлику залежить від якості м'яса, маринаду і, звичайно ж, мангала . На сьогоднішній день в магазинах продається велика різноманітність таких жаровень - від величезних стаціонарних мангалів до легких переносних. Як же не помилитися у виборі і придбати саме той, на якому вийти найсмачніший шашлик?
Інструкція
1
Вибір мангала залежить від місця його використання. Якщо ви збираєтеся смажити м'ясо тільки при виїздах на природу, зупиніть свій вибір на легкому переносному варіанті. Він мало важить, його зручно возити з собою в машині і пересувати з місця на місце.
2
Звичайно, такий варіант має і недоліки. Наприклад, неміцність конструкції. Тому його варто встановлювати тільки на рівній поверхні, інакше ніжки можуть роз'їхатися. Велика тепловіддача, швидке плавлення стінок і деталей також не грають на його користь. До того ж при смаженні м'яса на таких мангала х краще не використовувати деревину, так як сильний вогонь при її спалюванні може зіпсувати жаровню. Щоб цього не сталося, смажте м'ясо на деревному вугіллі.
3
При виборі переносного мангала придбайте той, який є найбільш міцним і складається з невеликої кількості деталей. Це полегшить його збірку і запобіжить можливість втрати деяких складових.
4
Якщо ви хочете придбати стаціонарний мангал, який весь час буде перебувати на одному місці, зупиніть свій вибір на чавунній жаровні. У такому мангалі тепло буде зберігатися дуже довго, що сприятиме ретельної смаженні м'яса і приготування великої кількості порцій. А прослужить він своїм власникам довгі роки.
5
Ширина стінки даного мангала повинна бути не менше 8 мм, а відстань між верхнім шаром вугілля і м'ясом - 15 см. Саме ці пропорції будуть сприяти правильному приготуванню смачного і ароматного шашлику.
6
Хорошим варіантом стаціонарної жаровні може бути критий цегляний мангал. Основна перевага його в тому, що шашлик можна готувати в ньому навіть у дощову погоду. Розмір і форма його залежить тільки від уподобань майбутнього власника. Головне правило - не робити його занадто відкритим, щоб не збільшувати тепловіддачу.
Зверніть увагу
Стаціонарний чавунний мангал дуже важкий, тому місце для нього варто вибрати заздалегідь.