Як оформити стіни в квартирі. двоколірні фарби.

Косметичний ремонт у більшості людей проходить за традиційною схемою: здирання старих шпалер, штукатурка, шпаклівка і наклейка нових шпалер. Але існує стільки можливостей надати стінам новий вид, що було б дивно ними не скористатися.
Інструкція
1
Стіни можна покрити флоком, декоративною штукатуркою, обтягнути тканиною, пофарбувати фарбами зі спецефектами і це далеко не все.
2
Флокове покриття використовується для декорування ділянок стін або невеликих стін для додання інтер'єру індивідуальності. Флоки мають різноманітну фактуру і текстуру, наприклад, зірочки, соломки. Флоки наносять на стіну за допомогою спеціального пістолета на заздалегідь підготовлену поверхню. Зверху флоковое покриття фінішують лаком.
3
Пофарбувати стіну - здавалося б банальна затія, але якщо при цьому використовуються особливі фарби, то стіна буде виглядати зовсім інакше. Є фарби, які світяться в повній темряві, є такі, що світяться під флюоресцентної світлі. Таке оформлення має сенс зробити у ванній, їдальні. Фарби на стіну наносять крапельним шляхом, при цьому кольори не змішуються, але утворюють на стіні рівний різнокольоровий візерунок. Також для нанесення фарби можна використовувати фактурні валики, губки і так далі.
4
Декоративна штукатурка передбачає нанесення спеціальної суміші на стіну з наступним фактуруванням поверхні. Перед тим, як покрити стіну штукатуркою, на неї наносять ґрунтовку глибокого проникнення. Декоративне покриття наносять від одного кордону до іншого. Якщо стіна більша, то спочатку шар знизу від стіни до стіни, потім вище і так далі. Посередині закінчувати роботу не можна, інакше неминуче поява некрасивих швів. Поки штукатурка не висохла, їй надають спеціальну текстуру. Це можуть бути об'ємні малюнки, хвилі і так далі. Текстуру шпатлевке можна додати за допомогою плівки. Для цього на обштукатурену поверхню наклеюють листи плівки, що не натягуючи, а потім тут же формують красиві складочки. Потім плівку залишають на стіні до повного висихання штукатурки. Потім її знімають, а стіну фарбують. Щоб рельєф малюнка проявився, спочатку наносять світлу фарбу, а поверх неї більш темну. Потім стіну протирають чистою білою ганчіркою. Вийде гарна фактурна стіна. Їй можна надати більшого лиску, завдавши на опуклі частини трохи перламутровою напівпрозорої фарби.
5
Стіни в маленькій кімнаті можна оформити таким чином. На всю стіну нанести фактурну штукатурку, залишивши в середині гладке місце, яке стане «вікном». Відгородити цю зону можна за допомогою малярного скотча. Після закінчення робіт, скотч знімається до висихання штукатурки, щоб вийшла рівна межа. Потім після висихання і фарбування стіни, в ці віконечка слід вставити картинки із зображенням пляжу, міста, словом всього того, що ви хочете бачити за «вікном».