Як намалювати дитині собаку.

Діти дуже часто просять своїх батьків що-небудь намалювати. І багато мам і тат починають згадувати уроки малювання в початкових класах і намагатися створити шедевр. Але дитині важливий сам факт того, що йому когось намалювали, бажано з веселою мордочкою.
Вам знадобиться
  • Аркуш паперу, простий олівець, ластик, матеріали для роботи в кольорі.
Інструкція
1
Приготуйте для роботи потрібні матеріали. Виберіть розташування аркуша паперу (вертикально або горизонтально - залежно від вашого малюнка). За допомогою простого олівця почніть виконувати малюнок. Не тисніть занадто сильно на олівець, щоб потім можна було без праці стерти ластиком непотрібні лінії. Спробуйте в розумі придумати образ майбутньої собачки.
2
Ваша намальована собака може не мати певної породи, чіткості ліній. Але в усьому малюнку повинна бути виражена як мінімум радість. Почніть малювати з голови. Намалюйте невеликий овал, витягнутий по вертикалі і по боках розташуйте два маленьких овалу - вуха собаки. На голові позначте точками очі, в центрі її - ніс, у вигляді кола. Під носом намалюйте дугу - рот собаки у вигляді посмішки.
3
Далі, від голови почніть малювати тіло тварини. Розташуйте його справа або зліва від голови. Спочатку провидить зверху лінію спини, потім внизу лінію живота. Тіло собаки може бути не таким тонким і витонченим, як у кішки. Тому якщо ваш песик виходить злегка незграбним - нічого страшного.
4
Потім додайте лапи і хвіст. Малюйте лапи починаючи з передніх, позначаючи їх «ковбасками». Після «посадите» на задню частину тулуба хвіст. Він може бути у вигляді витягнутого овалу, загострений, закручений в бублик, маленький як кулька та інше.
5
Ластиком зітріть лінії-начерки. Тепер (за бажанням) виконайте уточнюючі деталі. Прорисуйте очі. Для цього обведіть точки невеликими окружностями. Можете домалювати невеликі вуса з боків носа. Додайте малюнок вовни (плями, смужки), зробіть собачку більш кудлатою (вималювати їй шерстку на спині, на задній стороні лап, на хвості) та інше. Ще раз пройдіться ластиком, видаляючи непотрібні лінії і штрихи.
6
Виконайте рисунок в кольорі або запропонуйте це зробити дитині . Використовуйте для роботи яскраві матеріали - фломастери, гуаш. Так само можете придумати фон для собаки - біля будинку в будці, в лісі, в квартирі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BgY-uxdGyRc